کد خبر : 46991

پیشنهادات پی وی سی نوامبر از ایالات متحده کاهش یافته است؛

معامله گران گزارش دادند که یک تولیدکننده پیشرو ایالات متحده که عرضه های مراکشی خود را برای سه ماه متوالی کاهش داده است، قیمت صادرات ماه نوامبر خود را به 600-650 دلار در هر تن در مقایسه با سطح ماه گذشته 700-750 دلار / تن کاهش داده است.

پتروتحلیل-در آسیا، بازارهای PVC وارداتی کاهش یافت که تحت فشار صادرات گسترده از خلیج آمریکا پیش از اعلام قیمت ماه دسامبر یک تولیدکننده پیشرو تایوانی قرار گرفت. به نظر می‌رسد که فعالیت‌های تخلیه انبار تا پایان سال تولیدکنندگان PVC آمریکا که از اواسط اکتبر در بازارهای جهانی ادامه دارد، اخیراً شتاب گرفته است.

قیمت ها در هند، چین و آسیای جنوب شرقی در حال حاضر به پایین ترین سطح خود در نزدیک به دو سال و نیم گذشته رسیده است و بازیگران بازار انتظار ندارند روند ضعیف در بازارهای PVC تا قبل از پایان سال تغییر کند. بررسی ها نشان می دهد که شاخص های PVC برای سه منطقه در پایین ترین سطح از ژوئن 2020 قرار دارد.

پیشنهادات نوامبر از ایالات متحده کاهش یافته است

هفته گذشته، معامله گران گزارش دادند که یک تولیدکننده پیشرو ایالات متحده که عرضه های مراکشی خود را برای سه ماه متوالی کاهش داده است، قیمت صادرات ماه نوامبر خود را به 600-650 دلار در هر تن در مقایسه با سطح ماه گذشته 700-750 دلار / تن کاهش داده است. این هفته، دو تولیدکننده آمریکایی دیگر قیمت پیشنهادی خود را به 600 تا 610 دلار در تن FAS هیوستون کاهش دادند.

یک مقام هندی نزدیک به یک تاجر برجسته آمریکایی گفت: "درک دلیل پیشنهادات به هند در حدود 700 دلار در هر تن دشوار نیست. از آنجایی که پیشنهادات بر اساس FAS هیوستون به چنین سطوح پایینی رسیده است، نباید ما را شگفت زده کند. "به احتمال زیاد به زودی کالاهای آمریکایی بیشتری را در چین و آسیای جنوب شرقی مشاهده خواهیم کرد."

پیشنهادهای ایالات متحده به چین به شدت کاهش می یابد

در مورد بازار چین، عرضه های ایالات متحده به شدت کاهش یافت. معاملات گزارش شده 650 دلار در هر تن برای K67 ساخت آمریکا در مقایسه با قیمت 760 تا 780 دلار CIF در هفته گذشته، 110 دلار در هر تن کاهش یافت. سطح مشابهی از معاملات هفته گذشته گزارش شد، اما تایید نشد.

معامله گران گفتند که با نزدیک شدن به پایان سال، چندین تولیدکننده آمریکایی ممکن است با وضعیت مازاد عرضه مواجه شوند. او گفت: "فشار فوق العاده ای برای فعالیت های ذخیره سازی قبل از پایان سال وجود دارد و بنابراین قیمت های مراکش به شدت کاهش یافته است. ما انتظار داریم قیمت ها بیشتر کاهش یابد."

ارسال نظر

آخرین اخبار
ادامه اخبار