کد خبر : 46683

افتخارات دیگر برای پتروشیمی تبریز؛

مهندس درفشی همچنین توانست در ششمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال، عنوان مدیر برتر را کسب و ارزشنامه این اجلاس را برای رهبری و مدیریت، استعداد، لیاقت، شجاعت و کاردانی دریافت کند.

83F78BAB-2772-4D49-83FC-C2D1A407DA2A

پتروتحلیل-مهندس درفشی، مدیر عامل شرکت پتروشیمی تبریز در بزرگترین گردهمایی ستاره‌های جنگ اقتصادی صنعت نفت بعنوان مرد توسعه گرا و پتروشیمی ساز، سال ۱۴۰۰ انتخاب شد. وی همچنین  در ادامه کسب افتخارات برای پتروشیمی تبریز توانست در ششمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال، عنوان مدیر برتر را کسب کند.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی تبریز، در مراسم انتخاب مردان سال صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران در سال ۱۴۰۰ که با حضور دکتر قنبری مدیر عامل هلدینگ نفت و گاز پارسیان برگزار شد، درفشی عنوان مرد توسعه گرا و پتروشیمی ساز را به خود اختصاص داد.

وی با انجام اقدامات توسعه ای و ثبت رکورد های تولید، توانست به این موفقیت مهم دست یابد.

انجام پروژه های مهم زیست محیطی، پروژه پوشش گذاری حوضچه های واحد تصفیه پساب، پروژه RTO در واحد ABS، پروژه در حال انجام انتقال پساب از تصفیه خانه مرکزی شهر تبریز به مجتمع پتروشیمی تبریز از افتخارات شرکت پتروشیمی تبریز است.

همچنین اهتمام به انجام پروژه های توسعه ای از جمله: پروژه احداث واحد پلی پروپیلن، پروژه پلی اتیلن سنگین، پروژه افزایش ظرفیت واحد پلی اتیلن نیز در مدیریت مهندس درفشی رخ داده است.

 «احمد مهدوی» دبیر کل انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی در رویداد انتخاب مردان سال صنعت نفت ایران در سال 1400 با بیان اینکه نام این مراسم را تقدیر از مرد سال نفت گذاشته‌اند اما در واقع تقدیر از مردان پیروز جنگ اقتصادی است، گفت: پارسال در اوج تحریم، پتروشیمی 14.5 میلیارد دلار محصول صادر کرد که این حجم صادرات در شرایط تحریم شبیه «معجزه» است اما قدر و ارزش این صنعت را نمی دانند.

ارسال نظر

آخرین اخبار
ادامه اخبار