کد خبر : 44723

پتروتحلیل-تداوم نقدینگی اندک در بازار استایرن آسیا برای دومین هفته متوالی

نقدینگی اندک بازار استایرن مونومر آسیا برای دومین هفته متوالی پیش از تعطیلات رسمی در بخش هایی از شمال شرق آسیا تداوم یافت، و انتظار میرود با تداوم دورنمای متضاد بازار، فعالیت در اوایل ژوئیه افزایش یابد.

بوتان دیول آسیا بعد از ماه ها روند نزولی به ثبات رسید؛ دورنما همچنان نامشخص است

بازار بوتان دیول آسیا بعد از ماه ها روند نزولی به ثبات رسید و در طی هفته های اخیر در رقم 1160 دلار در هر تن (CFR چین) ثابت شد. 

کاهش تولیدات در نتیجه عملیات تامین و نگهداری در اوایل ژوئن میانگین فعالیت واحد ها در ژوئن را از میزان 40 درصد در اواخر می، به 30 درصد رساند.

شرکت آرامکو به دنبال تقویت سرمایه گذاری در بازار های نوظهور آسیا

رئیس تجارت های صنایع پایین دستی آرامکو در روز دوشنبه به آیسیس گفت، این شرکت به دنبال تقویت سرمایه گذاری شیمیایی در اقتصاد های نوظهور به خصوص در آسیا میباشد.

رئیس ارشد بخش صنایع پایین دستی آرامکو عبدالعزیز گودیمی در مصاحبه ای با آیسیس گفت: «ما در حال انجام اقداماتی موثر در جهت ایجاد تجارت های یکپارچه در آسیا هستیم، و میخواهیم همه چیز از عرضه نفت خام و پالایش، پتروشیمی، مواد شیمیایی خاص، روغن ماشین و روغن های پایه، بازار یابی و فروش را پوشش دهیم.»

سهام های پتروشیمی آسیا از ترس ویروس افت شدیدی کردند؛ رشدارائه شده صندوق بین المللی پول نزولی شد

سهام های پتروشیمی آسیا در روز پنج شنبه در میان ترس مردم از طغیان مجدد ویروس کرونا در سراسر جهان و کاهش رشد های پیش بینی شده صندوق بین المللی پول، به طور شدیدی کاهش یافتند.

سکون بهبود تقاضای پتروشیمی آسیا در میان کاهش محدودیت ها 

احتمال میرود بهبود تقاضای پتروشیمی آسیا علیرغم کاهش محدودیت های قرنطینه ای در میان طغیان مجدد ویروس کرونا در پکن ساکن باقی بماند. 

مبتلایان جدید در پکن و افزایش تعداد مبتلایان جهانی در روز یکشنبه به میزان 190000 نفر، نشانه درگیری اقتصاد جهانی با داده های تاریک است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار
ادامه اخبار