کد خبر : 42319

نماینده مردم کردستان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با «پتروتحلیل»؛

انتصاب های رانتی و غیربومی در هلدینگ باختر دردسر ساز شد

پس از تخلفات صورت گرفته ونارضایتی مردم، مجلس شورای اسلامی تصمیم به تشکیل کمیته تحقیق و تفحص در رابطه با این موضوع گرفته و آن در دستور کار خود قرار داد

انتصاب های رانتی و غیربومی در هلدینگ باختر دردسر ساز شد

پتروتحلیل- بسیاری از افراد شاغل در هلدینگ باختر به صورت رانتی جذب شده اند.

محسن بیگلری، نماینده مردم کردستان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار «پتروتحلیل» با بیان این مطلب افزود :بسیاری از افراد جذب شده در پتروشیمی باختر به صورت غیر بومی و یا از وابستگان درجه یک برخی از مسئولین هستند که این موضوع تخلف بزرگی محسوب می شود.

وی افزود: هلدینگ باختر در بدو راه اندازی در استان کردستان، مردم و مسئولین را امیدوار به توسعه هرچه بیشتر این شهر و توسعه اشتغال میان جوانان بومی کرد، اما متاسفانه انتصاب های صورت گرفته پس از واگذاری این هلدینگ به بخش خصوصی از میان نزدیکان مسئولین و یا مدیران پتروشیمی صورت گرفته است.

وی گفت: پس از  تخلفات صورت گرفته ونارضایتی مردم، مجلس شورای اسلامی تصمیم به تشکیل کمیته تحقیق و تفحص در رابطه با این موضوع گرفته و آن در دستور کار خود قرار داد.

محسن بیگلری در پایان افزود: از سازمان بازرسی و تمام دستگاه های نظارتی درخواست می کنیم که هرچه سریعتر نسبت به این واگذاری واکنش‌مناسب نشان داده و در مقابل آن بایستند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار
ادامه اخبار