کد خبر : 46421

پتروتحلیل-در راستای گرامیداشت هفته بسیج و ارج نهادن به مقام والای بسیجیان در روز چهارشنبه مورخه 3 اذرماه مراسمی در سالن پردیس حافظ مجموعه فرهنگی شهدای پتروشیمی شیراز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی شیراز، در این مراسم سرهنگ زراعت پیشه معاون اجرائی سپاه مرودشت ، مدیران و کارکنان بسیجی شرکت حضور داشتند.

سرهنگ زراعت پیشه و حجت السلام  شریفی امام جماعت شرکت از سخنرانان این مراسم بودند و به جایگاه و اهمیت نقش آفرینی بسیج در جامعه و پذیرش این امر که مهم‌ترین قالب و شکلی که مردم پس از پیروزی انقلاب اسلامی به صورت داوطلبانه در آن حضور یافته‌اند پرداختند.

بر اساس این گزارش در ادامه از برگزیدگان مسابقات ورزشی هفته بسیج، بسیجیان نمونه پایگاههای شهدای پتروشیمی شیراز، شهید تندگویان، شهید مدرس، شهید فرصتیان و افراد فعال در تعمیرات اساسی که بسیجیوار به انجام وظایف محوله پرداختهاند تقدیر  شد و به قید قرعه به تعدادی از حاضرین هدایایی اهدا گردید.
پیش از برگزاری این مراسم کارکنان محترم شرکت در برنامه پیاده روی که در محوطه مجموعه فرهنگی رفاهی شهدای پتروشیمی برگزار گردید شرکت کردند و سپس از کارکنان در رستوران این مجموعه  جهت صرف صبحانه پذیرایی به عمل آمد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار
ادامه اخبار