کد خبر : 7094

ime

پتروتحلیل- اخباری در روزهای اخیر مبنی بر توقف عرضه های محصولات پتروشیمی در بورس کالا توسط خبرگزاری ها انتشار یافت که اظهارنظرات متفاوتی در پی داشت. اما آخرین شنیده ها در این خصوص نشان از برگزاری جلسه ای در شرکت ملی صنایع پتروشیمی دارد که قرار است در این جلسه به موضوع قیمت گذاری محصولات پتروشیمی و عرضه ها در بورس پرداخته شود. البته یک مقام آگاه در این باره به خبرنگار پتروتحلیل گفت: در خصوص توقف عرضه ها در بورس، مصوبه ای وجود ندارد و از این رو همچنان عرضه های محصولات پتروشیمی در بورس کالا ادامه دارد.

البته پیش تر خبرهایی در خصوص ارائه پیشنهادهایی برای توقف عرضه ها از سوی مهدوی، دبیرکل انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی انتشار یافته بود که نشان از طرح این پشنهاد توسط انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی دارد. گفته می شود قرار است جلسه ای با حضور نماینده بازرگانی پتروشیمی، شرکت ملی صنایع پتروشیمی و وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص عرضه های محصولات پتروشیمی و قیمت گذاری کالاها در هفته جاری تشکیل شود.

در همین حال کارشناسان بازار پتروشیمی معتقدند؛ عرضه محصولات پتروشیمی در بورس کالا نیازمند آسیب شناسی توسط مدیران و کارشناسان این حوزه دارد، همچنین به گفته این گروه نقاط ضعف و قوت عرضه محصولات پتروشیمی در بورس کالا باید با دقت مورد بررسی قرار گیرد.

ارسال نظر

آخرین اخبار
ادامه اخبار