کد خبر : 5776

02
پتروتحلیل- همایون دارابی: بورس اوراق بهادار تهران امروز با کاهش نگرانی از بحران سیاسی در منطقه خاورمیانه و سوریه رو به رشد گذاشت و به همراه خود تمامی نمادهای بازار را به صف خرید کشاند تا یکپارچه نمادهای بازار مثبت و سبز باشند.
در گروه پتروشیمی تعیین معاون پتروشیمی وزارت نفت که سابق مدیریتی مناسبی در شرکت پتروشیمی بندرامام و آریاساسول داشته است نیز در رشد گروه پتروشیمی موثر بوده است، سخنان معاون پتروشیمی در مورد وضعیت این صنعت و ایجاد فضای رقابتی با لحاظ وضعیت رقبا منطقه ای کشورمان در صنعت پتروشیمی نیز امیدواری های را برای این صنعت ایجاد کرده است.
در همین حال در گروه پالایشگاهی نیز کلیه نمادها امروز صف خرید بودند در گروه شیمیایی نیز صفهای خرید تمام نمادها را در بر گرفت تا بار دیگر نشان دهد در بورس تهران کمتر کسی متفاوت فکر کرده و فروشندگان چند روز قبل اینک همه خریدار شده اند. امروز نماد شیمیایی سینا نیز پس از تعدیل سود بازگشایی شد که ۱۶٫۴ درصد رشد کرد. شرکت صنایع شیمیایی سینا با سرمایه ای معادل ۲ میلیارد و ۳۶۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان پیش بینی حسابرسی نشده، درآمد هر سهم سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۲ براساس عملکرد واقعی دوره ۳ ماهه را منتشر کرده است. "شسینا" هم که پیش از این عایدی خالص هر سهم را مبلغ ۵۰۲ ریال پیش بینی کرده بود گزارش اخیر خود را با علام سود ۷۶۸ ریالی و تعدیل مثبت ۵۳ درصدی همراه ساخته است.
ارسال نظر

آخرین اخبار
ادامه اخبار