کد خبر 30851

پتروتحلیل- خریدمحصولات پتروشیمی توسط دارندگان کدهای معاف از مالیات همچنان در بازار پتروشیمی ها ادامه دارد.

به گزارش «پتروتحلیل»افرادی که دارای کدهای معاف از مالیات در مناطق ویژه هستند، از تابستان امسال در بازار پتروشیمی ها جولان می دهند و بازار را با تنش قیمتی روبه رو کرده اند، به طوری که قیمت برخی از محصولات پلیمری در بازار ارزان تر از بورس رقم می خورد.

گر چه کارشناسان بازار از تابستان امسال نسبت به ورود محصولات خریداری شده به بازار داخل از سوی دارندگان کدهای معاف از مالیات هشدار داده اند و در مقطعی از زمان نیز با افرادی که اقدام به خرید محصولات معاف از مالیات و فروش آنها در بازار داخل می کردند، برخورد شد، اما هنوز فروش محصولات معاف از مالیات در بازار داخل ادامه دارد.

تعدادی زیادی از مجتمع های پتروشیمی نیز در این مدت در خصوص صحت این کدهای معاف از مالیات اقدامات بسیاری انجام دادند و حتی برخی از آنها خواستار تایید این کدهای فعال از سوی سازمان امور مالیاتی شدند.

امروز نیز برخی از آگاهان بازار در خصوص پی گیری پتروشیمی آریاساسول مبنی بر صحت کدهای معاف از مالیات از سوی سازمان امور مالیاتی خبر دادند.

این آگاهان بازار همچنین به کاهش قیمت پلی اتیلن سبک خطی ۲۰۹ شازند به میزان ۱۲۰ تومان پایین تر از نرخ بورس در امروز اشاره کردند.

ارسال نظر

نظرات کاربران

آخرین اخبار
ادامه اخبار