کد خبر : 8937

zanganeh

کمیسیون انرژی مجلس در این هفته دو دستور کار نفتی خواهد داشت، صحن مجلس نیز شاهد قرائت گزارش کمیسیون اقتصاد دربارهٔ استفساریه شمول عوارض آلایندگی به پالایشگاه‌های نفت و واحدهای پتروشیمی خواهد بود. به گزارش شانا، بر اساس دستور کار این هفته کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، وزیر نفت سه شنبه (٢٨ آبان) به همراه معاونین خود به این کمیسیون خواهد رفت.

هم چنین کارگروه بررسی اساس‌نامه شرکت ملی نفت ایران فردا یک شنبه ( ٢۶ آبان) ادامه بررسی اساس‌نامه شرکت ملی نفت ایران را با حضور مسئولین و کارشناسان وزارت نفت، دیوان محاسبات کشور، مرکز پژوهش‌ها، معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور و سازمان بازرسی کل کشور در دستور کار خواهد داشت.

صحن مجلس نیز این هفته شاهد قرائت گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد طرح استفساریه شمول عوارض آلایندگی به پالایشگاه‌های نفت و واحدهای پتروشیمی موضوع تبصره (١) ماده (٣٨) قانون مالیات بر ارزش افزوده که یک‌فوریت این طرح در جلسه علنی مورخ ٣١/۶/١٣٩٢ به تصویب رسیده است، خواهد بود.

حضور احتمالی وزیر نفت در جلسه این هفته کمیسیون انرژی برای دومین مرتبه پس از اخذ رای اعتماد از مجلس خواهد بود، بیژن نامدار زنگنه در نشست نخست سرفصل‌های اولویت‌های کاری خود را برای اعضا کمیسیون انرژی تشریح کرد بر همین اساس به نظر می‌رسد دومین حضور وزیر نفت در کمیسیون انرژی از این منظر متفاوت خواهد بود که زنگنه تیم مدیرتی جدید خود را به همراه خواهد داشت.
ارسال نظر

آخرین اخبار
ادامه اخبار