کد خبر 7946

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با صدور حکمی پس از برکناری عزت الله زارعی، معاون جدید امور سرمایه‌گذاری و تأمین منابع مالی شرکت ملی نفت ایران را منصوب کرد.

به گزارش مهر، رکن‌الدین جوادی معاون وزیر نفت با صدور حکمی، علی کاردر را به عنوان معاون جدید مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور سرمایه گذاری و تأمین منابع مالی منصوب کرد.

در حکم رکن الدین جوادی خطاب به کاردر آمده است: "ضمن تشکر و قدردانی از زحمات جناب آقای زارعی، با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی، با حفظ سمت و به موجب این حکم به سمت معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور سرمایه گذاری و تامین منابع مالی منصوب می شوید. ضروری است با تمام توان تخصصی و تجربی خود نسبت به برنامه ریزی در خصوص امور سرمایه گذاری و تامین مالی در صنایع نفت و گاز با همکاری و هماهنگی مدیریت های شرکت ملی نفت ایران و شرکت‌های وابسته و تابعه به بهترین نحو اهتمام ورزید. توفیقات جنابعالی را از خداوند منان مسئلت دارم."

معاونت امور سرمایه گذاری و تأمین منابع مالی موظف به ارائه و کاربرد بهینه ترین روشهای سرمایه گذاری و جلب منابع مالی برای پروژه های شرکت ملی نفت ایران است. عزت الله زارعی پیش از علی کاردر و در زمان مدیریت احمد قلعه‌بانی به عنوان معاونت مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران را در این حوزه فعالیت می کرد.

ارسال نظر

نظرات کاربران

آخرین اخبار
ادامه اخبار