کد خبر 7942

بورس کالای ایران در آخرین روز از ماه مهر شاهد عرضه ۳۸ گرید از انواع مواد پلیمری ۱۲ تولیدکننده محصولات پتروشیمی در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی است.

به گزارش روابط عمومی بورس کالا، امروز در تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی، حدود ۴۲ هزار تن انواع مواد پلیمری مجتمع های پتروشیمی اروند، امیرکبیر، بندرامام، تندگویان، خوزستان، رجال، غدیر، لاله، مهر، پلی پروپیلن جم، نوید زرشیمی و شرکت پلیمر کرمانشاه روی تابلوی عرضه می‌رود.

از جمله محصولات عرضه شده در گروه مذکور می توان به PVC، SBR، پلی اتیلن سنگین، پلی اتیلن سبک، پلی اتیلن ترفتالات، پلی پروپیلن نساجی، پلی پروپیلن شیمیایی و اپوکسی رزین اشاره کرد.

شرکت پالایش نفت بندرعباس نیز با هشت هزار تن وکیوم باتوم به قیمت پایه ۱۰ هزار و ۷۰۵ ریال در تالار معاملات حضور می یابد. در گروه قیر، در صورت تقاضا، شرکت نفت جی، ۱۲ هزار تن قیر ۶۰۷۰ و ۷ هزار تن قیر ۸۵۱۰۰ را به قیمت پایه ۱۲ هزار و ۸۹۷ ریال برای هر دو محصول عرضه می کند. این شرکت همچنین، سه هزار تن قیر MC250 را راهی تالار معاملات می کند. شرکت های توسعه کروس انرژی و ایزوگام تبریز از دیگر شرکت های عرضه کننده قیر هستند. شرکت نفت بهران نیز ۲۴۰ تن اسلاک واکس سنگین را عرضه می کند.

در تالار صادراتی، ۵۰۰ تن قیر ۸۵۱۰۰ و ۱۳۵ تن قیر ۶۰۷۰ شرکت تولیدی قیر شرق به قیمت پایه ۵۴۵ دلار در هر تن برای هر دو محصول عرضه می شود. شرکت نگین گام پارس نیز با ۳۰۰ تن قیر ۶۰۷۰ به قیمت پایه ۵۶۰ دلار در هر تن در تالار معاملات حاضر می شود.

ارسال نظر

نظرات کاربران

آخرین اخبار
ادامه اخبار