کد خبر 7859

امروز شرکت همیارجی یزد برای اولین بار نسبت به عرضه ۴۰۰ تن قیر MC250 تولیدی خود در تالار محصولات چندکالایی بورس کالای ایران اقدام می کند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت بورس کالای ایران، منوچهر میرزایی مدیر پذیرش و بازاریابی بورس کالای ایران با اعلام خبر فوق افزود: درخواست پذیرش قیر توسط این شرکت در شهریور ماه سالجاری به بورس کالای ایران ارائه و در هشتاد و نهمین جلسه کمیته عرضه ، پذیرش آن مورد تصویب قرار گرفت.

وی در خصوص تعهد عرضه شرکت همیارجی یزد خاطرنشان کرد: این تولید کننده قیر متعهد شده است شرایط عرضه را بگونه ای فراهم نماید که در صورت وجود تقاضا حداقل دوبار در ماه عرضه در بورس داشته باشد ضمن آنکه این شرکت کننده همچنین متعهد به عرضه ۷۰ درصد از کل تولید خود در بورس کالای ایران می باشد.

شایان ذکر است شرکت همیارجی یزد در شهرک صنعتی جهان آباد شهر میبد با اخذ مجوز تولید انواع قیر امولسیون و محلول فعالیت خود را آغاز نموده است و ظرفیت تولید این شرکت ۲۵ هزار تن در سال می باشد . ضمن آنکه استاندارد کالای تولیدی این شرکت بر اساس استاندارد اجباری موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی استوار است.

ارسال نظر

نظرات کاربران

آخرین اخبار
ادامه اخبار