کد خبر : 7734

امروز در صورت تقاضا، حدود ۱۳۸ هزار تن انواع قیر در تالار صادراتی بورس کالای ایران عرضه می شود. ضمن آن که ۳۰ هزار تن تختال C روی تابلوی عرضه تالار محصولات صنعتی و معدنی می رود و تالار محصولا کشاورزی شاهد عرضه محصولات کشورهای کانادا، اوکراین و برزیل است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت بورس کالای ایران، در این روز و در تالار صادراتی، شرکت نفت جی، در صورت تقاضا، با ۵۰ هزار تن قیر ۶۰۷۰ و ۳۰ هزار تن قیر ۸۵۱۰۰ به قیمت پایه ۵۶۵ دلار در هر تن در تالار معاملات حضور می یابد. این شرکت همچنین، ۳ هزار تن قیر MC250 را به قیمت پایه ۶۷۰ دلار در هر تن عرضه می کند. شایان ذکر است، شرکت نفت پاسارگاد اراک نیز، در صورت تقاضا، ۲۰ هزار تن قیر ۶۰۷۰ را به قیمت پایه ۶۱۵ دلار در هر تن روی تابلوی عرضه می برد. این شرکت همچنین، ۱۰ هزار تن دیگر از قیر ۶۰۷۰ را به قیمت پایه ۶۷۰ دلار در هر تن راهی تالار معاملات می کند.

علاوه بر این، در صورت تقاضا، ۱۳ هزار تن قیر ۶۰۷۰ شرکت نفت پاسارگاد تهران، ۶ هزار تن قیر ۸۵۱۰۰ شرکت نفت پاسارگاد تبریز، ۳ هزار تن قیر ۶۰۷۰ شرکت نفت پاسارگاد شیراز، یکهزار تن قیر ۶۰۷۰ شرکت توسعه کروس انرژی، ۱۳۵۰ تن قیر ۶۰۷۰ شرکت ایزوگام تبریز، ۲۳۰ تن قیر ۸۵۱۰۰ شرکت اصفهان قیر و ۳۰۰ تن قیر ۸۵۱۰۰ شرکت نگین گام پارس در تالار صادراتی عرضه می شود.

این گزارش حاکی است، در این روز، ۴۸ گرید از انواع مواد پلیمری ۱۴ تولیدکننده عمده محصولات پتروشیمی در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی عرضه می شود. مهمترین عرضه کنندگان مواد پلیمری این روز، مجتمع های اروند، امیرکبیر، آبادان، بندرامام، تبریز، تندگویان، خوزستان، رجال، شازند، غدیر، لاله، مارون، مهر، پلی پروپیلن جم و شرکت پلیمر کرمانشاه هستند. از جمله مهمترین محصولات عرضه شده در گروه مذکور می توان به PVC، پلی اتیلن، SBR، اپوکسی رزین، پلی پروپیلن و پلی بوتادین رابر اشاره کرد.

شایان ذکر است، ۱۸ هزار ۵۰۰ تن انواع قیر، ۸ هزار تن لوب کات سنگین و ۴۵۰۰ هزار تن گوگرد از دیگر محصولاتی است که در این روز و در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی عرضه می شود.

ارسال نظر

آخرین اخبار
ادامه اخبار