کد خبر : 46792

تصویب ۹۰۰۰ ریال سود برای هر سهم در مجمع عمومی پتروشیمی زاگرس

تصویب ۹۰۰۰ ریال سود برای هر سهم در مجمع عمومی پتروشیمی زاگرس

CB7C68B8-58A4-4E7F-90C2-EC3F994FDB83

پتروتحلیل-مجمع عمومی عادی سالانه شرکت پتروشیمی زاگرس برای سال مالی منتهی به ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ در روز شنبه  مورخ ۱۸ تیرماه ۱۴۰۱ در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما در تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی زاگرس، این جلسه رأس ساعت ۹ صبح روز شنبه مورخ ۱۸ تیرماه ۱۴۰۱ با حضور نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار، حسابرس و بازرس قانونی و حضور بیش از ۸۸ درصد از سهامداران شرکت برگزار گردید.

جلسه به ریاست دکتر رحیم اسماعیلی دانا به عنوان نماینده سهامدار عمده تشکیل و با دعوت از دیگر اعضای هیأت رئیسه از سوی ایشان با توجه به درصد سهامداران حاضر در مجمع به طور رسمی آغاز گردید.

در ادامه دکتر متین دیداری، مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پتروشیمی زاگرس، گزارش عملکرد شرکت در سال مالی منتهی به ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ شامل: تولید، فروش، حمل، اقدامات مالی و دیگر اقدامات مهم صورت گرفته سال مالی فوق و برنامه‌های آتی این شرکت را به مجمع ارائه نمود.

پس از قرائت گزارش مدیرعامل پتروشیمی زاگرس، بازرس قانونی و حسابرس به ارائه گزارش خود به مجمع پرداخت و پاسخ‌های لازم از سوی مدیران شرکت براساس بندهای مطرح شده و همچنین سوال‌های سهامداران، به مجمع ارائه گردید؛ و با تأیید سهامداران صورت‌های سال مالی منتهی به ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ به تصویب مجمع رسید.

مجمع عمومی همچنین پرداخت سود ۹۰۰۰ ریال را برای هر سهم در سال مالی منتهی به ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ تصویب و نحوه پرداخت آن را مطابق اطلاعیه منتشره از سوی شرکت در سامانه کدال اعلام نمود.

همچنین روزنامه‌های دنیای اقتصاد و اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار شرکت و مؤسسه حسابرسی حافظ گام به عنوان بازرس قانونی و حسابرس اصلی و مؤسسه حسابرسی بهراد مشار به عنوان بازرس قانونی و حسابرس علی‌البدل برای سال مالی منتهی به ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ انتخاب گردیدند.

جلسه مجمع عمومی عادی سالانه شرکت پتروشیمی زاگرس در ساعت ۱۲ خاتمه یافت و بلافاصله جلسه مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت پتروشیمی زاگرس با حضور سهامداران به منظور تغییر ماده ۱۹ اساسنامه شرکت طبق الزام سازمان بورس و اوراق بهادار تشکیل و دستور جلسه به تصویب مجمع عمومی فوق العاده رسید و در ساعت ۱۲:۳۰ پایان یافت.

ارسال نظر