کد خبر : 46572

شرکت پتروشیمی پردیس به عنوان بزرگترین تولید کننده آمونیاک و اوره در خاورمیانه، با توجه به عملکرد شفاف و تأثیرگذار خود در حوزه مالی و اقتصادی در اولین تجربه حضور در این رویداد ملی، موفق به کسب تقدیرنامه یک ستاره مدیریت مالی شد.

پتروتحلیل-شرکت پتروشیمی پردیس موفق به دریافت تقدیرنامه یک ستاره دوازدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران شد.

بر اساس ارزیابی‌های انجام شده توسط هیات داوران، شرکت پتروشیمی پردیس به عنوان بزرگترین تولید کننده آمونیاک و اوره در خاورمیانه، با توجه به عملکرد شفاف و تأثیرگذار خود در حوزه مالی و اقتصادی در اولین تجربه حضور در این رویداد ملی، موفق به کسب تقدیرنامه یک ستاره مدیریت مالی شد.

 در متن این تقدیرنامه خطاب به دکتر غلامرضا جمشیدی مدیرعامل شرکت پتروشیمی پردیس آمده است: کسب تقدیرنامه یک ستاره جایزه ملی مدیریت مالی ایران، گواهی بر تلاش های خستگی ناپذیر، از خودگذشتگی های بی وقفه، اقدامات دلیرانه و تصمیمات شجاعانه جنابعالی در عرصه مدیریت آن شرکت محترم می باشد. کسب این موفقیت ملی که برگ زرین دیگری در دفتر افتخارات جنابعالی است را تبریک عرض نموده و از خداوند منان توفیقات روز افزون حضرتعالی را خواستاریم.

دوازدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران، با حضور سید‌شمس‌الدین حسینی رئیس کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی، هادی قوامی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت امور اقتصادی و دارایی، داوود منظور رئیس سازمان امور مالیاتی کشور و جمعی از مسوولان کشوری، مدیران ارشد شرکت‌ها و استادان دانشگاهی در سالن اجلاس سران برگزار شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار
ادامه اخبار