کد خبر : 46444

453F8C03-6AC8-48AA-B388-337A0CD7C486

پتروتحلیل- دکترمالکی، مدیر عامل سرمایه گذاری امیر و هیئت همراه از شرکت پتروشیمی تبریز بازدید کرد.

دکتر مالکی در این بازدید گفت: بنده از تلاشهای پتروشیمی تبریز در راستای سودآوری و پایداری سود آوری کاملاً رضایتمندم این شرکت با مدیریت صحیح مهندس درفشی مدیر عامل شرکت پتروشیمی تبریز  و انجام موفق طرحهای توسعه ای در راستای تعالی سازمانی کوشیده است.

وی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت هدفمند و استراتژیک مهندس درفشی گفت: پتروشیمی تبریز در دو بعد توانمندسازی مدیریت و نتایج بسیار موفق عمل کرده است.

مهندس درفشی مدیر عامل پتروشیمی تبریز هم در این بازدید ضمن اشاره به اقدامات مهم این شرکت در زمینه تنوع بخشی محصولات و افزایش ظرفیت تولید به واسطه انجام طرح های توسعه ای اذعان داشت: پتروشیمی تبریز در بخش زیست محیطی نیز پیشرفتهای شایان توجهی داشته است بطوریکه با انجام پروژه های ارزشمندی چون پوشش گذاری حوضچه های واحد تصفیه پساب، RTO واحد ABS موفق به اخذ عنوان صنعت سبز استان شد.

در ادامه بازدید مهندس زارعی معاونت عملیات و رئیس مجتمع از اقدامات انجام گرفته در زمینه رفع تنگاها توضیحات اجمالی ارائه داد . و مدیران پروژه های مختلف توسعه ای پتروشیمی تبریز هرکدام در خصوص پروژه مربوطه توضیحات اجمالی ارائه دادند. 

در ادامه این بازدید، دست نوشته دکتر مالکی مدیر عامل سرمایه گذاری امیر به پتروشیمی تبریز به عنوان یادبود تقدیم شد.

در این دست نوشته آمده است؛ «بسمه تعالی برنامه ریز،نگاه راهبردی، اجرای هوشمندانه، بازنگر و شناسایی نقاط بهبود و حرکت در مسیر تعالی از جمله مشخصات بارز تیم مدیریتی شرکت پتروشیمی تبریز به نحوی که در بازدید امروز تیم شرکت سرمایه‌گذاری امیر احصاء گردید و بسیار مشعوف شدیم. صمیمانه از جناب آقای مهندس درفشی و همکاران مجرب و توانمند شان کمال تشکر و قدردانی را داریم.»

ارسال نظر

آخرین اخبار
ادامه اخبار