کد خبر : 46191

پتروتحلیل-رامین کریمی:حمایت از رشد تقاضا نفتا آسیا در نیمه دوم سال.

تقاضای نفتا آسیا در نیمه دوم سال همزمان با ظرفیت گسترده تر صنایع پایین‌دستی و شروع به کار کراکر‌های جدید در کره جنوبی تقویت خواهد شد، در حالی که افت مداوم تولیدات پالایشگاه ها، عرضه را با محدودیت مواجه می‌کند. 

افزایش سرعت رشد تولید ناخالص داخلی ویتنام در سه ماهه دوم با تکیه بر استحکام تولیدات صنعتی.

توسعه اقتصادی ویتنام در سه ماهه دوم در مقایسه سالانه، با تکیه بر عملکرد مناسب از بخش تولیدات، سرعت گرفت.

سردرگرمی صنایع مالزی از قرنطینه‌های بی شمار.

با اعمال قرنطینه‌های سرتاسری در کشور در جهت مبارزه با موج سوم ابتلا به کووید 19، محدودیت‌های تولیدی در مالزی تداوم خواهد یافت. 

 روند‌های متفاوت در پیش روی بازار‌های پلی کربنات آسیا و آمریکا.

جو بازار‌های نقدی پلی کربنات آسیا اخیرا همزمان با تقاضای ضعیف و افت بازار‌های صنایع بالادستی، عمدتا در بازا‌رهای نقدی بیسفنول آ، کاهشی بوده است. اگرچه، بازار پلی کربنات آمریکا به شرایط نسبی مناسب خود با محدودیت عرضه و تقاضای خوب ادامه داد.

شرایط نامناسب بازار اسید‌های چرب آسیا علیرغم کاهش مالیات واردات روغن پالم هند.

از آنجایی که معامله کنندگان علیرغم خبر‌هایی مبنی بر اینکه هند مالیات واردات روغن پالم خود را کاهش خواهد داد و اندونزی مالیات صادرات خود را کمتر و بر بازار‌های روغن پالم مالیات وضع خواهد کرد، فعالیتی نکردند، بازار اسید‌های چرب آسیا به شرایط نامناسب خود ادامه داد.

شرکت BASF آلمان در حال گسترش ظرفیت کاتالیزور‌های سیال کنترل نشر هند است.

یکی از مقامات رسمی شرکت شیمیایی آلمانی در روز دوشنبه گفت، BASF در حال توسعه کاتالیزور های سیال کنترل گاز در هند است تا تقاضای مشتریان داخلی را تامین کند. 

این مقام رسمی در بیانیه ای گفت، سرمایه گذاری دو رقمی میلیون یورویی توسط شرکت کاتالیزور‌های هند BASF، تقریبا ظرفیت تولیدات کاتالیزور‌های شرکت را برای بخش فعالیت‌های سنگین جاده ای و خارج از جاده در هند، دو برابر می کند. 

مقامات شرکت گفتند، پیش بینی می‌شود توسعه مجموعه تا سه ماهه چهارم 2022 تکمیل شود.

استفان هرمس، نایب رئیس BASF، بخش کاتالیزور‌های سیال کنترل نشر آسیا و اقیانوسیه گفت: «این توسعه BASF را در جایگاهی قرار می‌دهد تا افزایش تقاضای تولیدکننده اصلی تجهیزات را برای عملکرد بهتر و راه حل‌های کنترل نشر به صرفه تر در هند فراهم آورد.»

این واحد هندی کاتالیزور های BASF، کاتالیزور‌های کنترل نشر اتومبیل برای وسائل نقلیه مسافربری، وسایل نقلیه تجاری، وسائل نقلیه بیرون جاده ای و موتو سیکلت ها را تولید می کند. 

او اضافه کرد: «این سرمایه گذاری بیش از پیش توان BASF را با حمایت از نیاز‌های سختگیرانه روز افزون همزمان با اعمال قوانین کنترل نشر دقیق تر، تقویت می‌کند.»

 

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار
ادامه اخبار