کد خبر : 45981

23140893-842B-4FA3-A48C-4AC8D46A16B3

پتروتحلیل- واحد کنترل تولید شرکت پتروشیمی پردیس به عنوان واحد برتر سال 1399 در بین شرکت های پتروشیمی سراسر کشور معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی پردیس، با بررسی های صورت گرفته توسط مدیریت کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی، واحد کنترل تولید شرکت پتروشیمی پردیس به عنوان واحد برتر سال 1399 در زمینه همکاری و مسئولیت پذیری مطلوب در بین شرکت های پتروشیمی انتخاب شد و مورد تقدیر قرار گرفت.

در پیام مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی خطاب به مدیرعامل پتروشیمی پردیس آمده است: بدینوسیله مراتب سپاس خود را از تلاش و زحمات ارزشمند همکاران واحد کنترل تولید آن مجتمع در تکمیل و بروز رسانی اطلاعات سامانه تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی تقدیم می دارم و با اهدای این لوح انتخاب واحد کنترل تولید آن شرکت به عنوان واحد برتر سال 1399 در زمینه همکاری و مسئولیت پذیری مطلوب را تبریک می گویم.

سید جلال میرهاشمی در بخش دیگری از پیام خود آورده است: امید است با استعانت از درگاه الهی به موفقیت های روز افزون در راستای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دست یافته و با تکیه بر دانش، هم اندیشی و تععامل موجبات رشد صنعت پتروشیمی را فراهم سازید.

واحدهای کنترل تولید شرکت های پتروشیمی هرساله براساس معیارهایی از قبیل سرعت، دقت و صحت اطلاعات ارسالی و همچنین میزان تعامل و مشارکت توسط امور هماهنگی و کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی مورد ارزیابی قرار می گیرند و از واحدهای برتر تقدیر به عمل می آید.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار
ادامه اخبار