کد خبر : 45671

پی وی سی در بازارهای آسیایی از ۱۴۰۰ دلار گذشت!

پتروتحلیل-پلی وینیل کلراید (پی وی سی) در هند با پیشنهادات کمبود جهانی و افزایش نرخ حمل و نقل ، ماه به ماه روند افزایشی خود را حفظ کرده است.

یک تولید کننده اصلی داخلی با توجه به عرضه زیاد در بازار داخلی ، پیشنهادات خود را در هفته جاری افزایش داد.

در حالی که خریداران همچنان با ذخایر کم مواد اولیه و افزایش مقاومت در برابر افزایش قیمت مواجه بودند ، نرخ بهره برداری در واحدهای فرآوری لوله کاهش یافت.

در منطقه (GCC) و مدیترانه شرقی، عرضه بسیار محدود باقی مانده است ، زیرا یک تامین کننده منطقه ای فقط مقدار محدودی را برای محموله های دسامبر به دلیل وجود عقب مانده های موجود ارائه می دهد.

به این ترتیب در منطقه GCC قیمت پی وی سی در هفته جاری ۵۰ دلار رشد کرد و به رقم ۱۳۵۰ تا ۱۴۰۰ دلار در هر تن CFR رسید که بی سابقه است. در خاورمیانه و پاکستان هم پی وی سی به ترتیب ۵۰ و ۷۰ دلار رشد کرد و به رقم ۱۳۵۰ تا ۱۴۰۰ و ۱۲۹۰ تا ۱۴۶۰ دلار در هر تن CFR رسید. در هندوستان هم قیمت پی وی سی با رشدی ۷۰ دلاری به رقم ۱۲۹۰ تا ۱۴۴۰ دلار در هر تن CFR در هفته جاری رسید.

با این حال محدودیت در عرضه پی وی سی آمریکایی و نگرانی از عدم تحویل به موقع پی وی سی آسیایی سبب شده تا خریداران در تردید و نگرانی به سربرند. در هندوستان هم انگیزه خرید کاهش یافته است.

ارسال نظر

آخرین اخبار
ادامه اخبار