کد خبر : 45086

پتروتحلیل-آسیب از عرضه بیش از حد پتروشیمی آسیا در میان رکود در منطقه جنوب شرقی و روند نزولی تقاضای چین.

بازار های پتروشیمی در آسیا در میان مصرف تحت فشار قرار گرفته از رکود در بیشتر اقتصاد های آسیا در حال دست و پنجه نرم کردن با عرضه فراوان هستند، در حالی که شکوفایی تقاضای یک ماهه بعد از اقدامات قرنطینه ای در چین، روند نزولی به خود گرفته است.

اسید ترفتالیک خالص آسیا با ظرفیت های جدید به چرخه فراوانی عرضه مجددا ورود کرد؛ دورنمای تقاضا ضعیف است.

فراوانی عرضه اسید ترفتالیک خالص در آسیا در کوتاه مدت کاهش یافته است، اما با وجود روی کار آمدن ظرفیت های جدید در چین، احتمال نمیرود این روند ادامه دار باشد. 

شرکت آرامکو سعودی اهداف بلند مدتی را برای صنعت شیمیایی خود تعیین کرده است.

مقامات شرکت آرامکو اظهار داشتند که در تلاش هستند تا با یکه تازی در بازار نهایی برای مصرف نفت خام معاملات آتی به قدرت خود در صنعت پتروشیمی بیافزایند، در حالی که شرایط را برای انتقال انرژی سبز فراهم کنند.

بازار های نفتا آسیا به دنبال افت تقاضا با سدی مواجه شدند.

بازار های نفتا آسیا به دلیل افت تقاضا روند کاهشی را پیش گرفته اند، و ساختار بازار با وجود فرارسیدن عرضه های بیشتر در روز های آتی با سدی مواجه شده است.

عدم احتمال بهبود تقاضای نایلون آسیا در میان میزان فعالیت های پایین صنایع پایین دستی.

امید ها برای بهبود تقاضای بازار نایلون آسیا در میان تولید پایین صنایع پایین دستی در میان مصرف نهایی ضعیف، در حال از بین رفتن است.

به دنبال آسیب عایدی ها از کرونا در نیمه اول سال آرامکو به دنبال کنترل هزینه ها در 2020 میباشد.

شرکت دولتی غول آسای انرژی، آرامکو سعودی به دنبال افت درآمد در پی افت قیمت های نفت خام در میان پاندمی ویروس کرونا، به کنترل هزینه کرد خود ادامه میدهد.

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار
ادامه اخبار