کد خبر : 43413

افزایش ظرفیت تولید پلی اتیلن ترفتالات گرید فیلم اندونزی؛

پتروتحلیل-شرکت MItsubishi Chemicals Corp یا MCC که شرکتِ مادرِ ژاپنیِ شرکت MC PET Film Indonesia یا MFI است با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد این شرکت اندونزیایی در نظر دارد حدود 130 میلیون دلار را به‌منظور ساخت یک واحد تولیدی جدید برای افزایش ظرفیت تولید پلی استر گرید فیلم خود سرمایه‌گذاری کند.

به گزارش «پتروتحلیل»، این واحد تولیدی جدید، که افتتاح آن برای پایان سال 2021 برنامه‌ریزی‌شده است، ظرفیت تولید پلی استر گرید فیلم این شرکت اندونزیایی را به 25 هزار تن در سال افزایش خواهد داد.

این شرکت پیشتر در تلاش بود تا با افزایش بهره‌وری واحد تولیدی کنونی خود و دیگر اقدامات، تقاضای روبه‌افزایش بازار را تأمین کند، اما با توجه به میزان رشد تقاضا تصمیم گرفت تأسیسات جدیدی بسازد.

در این اطلاعیه عنوان شده است که رشد تقاضا برای پلی استر گرید فیلم مصرفی صنایع، خصوصاً در اروپا، به تأثیر از نیاز مداوم در کاربردهای اپتیکی نمایشگرها و نیز در فرایندهای تولید قطعات الکترونیک، رو به افزایش است.

عوامل مؤثر بر شرایط مطلوب بازار شامل این عوامل می‌شود: گسترش کاربردهای قطعات الکترونیک در صنعت خودروسازی و روبه‌رشد بودن تولید قطعات الکترونیکی همچون خازن‌های سرامیکی چندلایه به دلیل روزافزون شدن تعداد ایستگاه‌های پایه‌ی 5G و به‌روزرسانی‌های فعلی تجهیزات مخابراتی.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار
ادامه اخبار