کد خبر : 43303

پتروتحلیل-روابط عمومی پتروشیمی شیراز اعلام کرد؛ در پی انتشار اخبار حاکی ازوقوع فساد اقتصادی درشرکت پتروشیمی شیراز و دستگیری 14 نفر از کارکنان و دلالان کودشیمیایی در منطقه مرودشت مراتب ذیل جهت شفاف سازی اذهان عمومی تقدیم می گردد :

شناسایی وکشف شبکه فساد اقتصادی در منطقه به درخواست و هماهنگی کامل با این شرکت و دستور مقام محترم قضایی و توسط سربازان گمنام امام زمان(عج)انجام پذیرفته است .

 باند کشف شده با اخلال و فساد در توزیع انواع کودهای شیمیایی بصورت گسترده فعالیت داشته و شامل افراد متعددی از بخش های مختلف فعال در حوزه توزیع کودهای کشاورزی منطقه و 6 نفر از کارکنان رده پایین پتروشیمی شیراز بوده که اقدام به سرقت از این شرکت نموده اند .

 قابل ذکر است که کودهای مکشوفه تنها متعلق به شرکت پتروشیمی شیراز نبوده و کودهای تولیدی مربوط به سایر شرکتهای تولید کننده کودهای شیمیایی نیز بوده است .

 ضمن تشکر از دستگاه محترم قضایی و سربازان گمنام امام زمان (عج) شرکت پتروشیمی شیراز درخواست رسیدگی کامل به موضوع سرقت مذکور جهت احقاق حقوق خود و همچنین برخورد قاطع با عاملین این فساد اقتصادی از هر طبقه را دارد .

 بعنوان راهکار مناسب جهت مبارزه با این گونه فسادهای اقتصادی و پیشگیری می بایستی از طریق حذف پتانسیل های فساد اقدام شود که درخصوص کودهای شیمیایی تکلیف پتروشیمی ها به فروش کود اوره یارانه ای با قیمت 6125 ریال در هرکیلو در مقابل قیمت واقعی بورسی این کالا که درمحدوده 20000 ریال در هر کیلوگرم است همواره این جذابیت را در افراد خاطی جهت  اینگونه سوء استفاده ایجاد می نماید و راهکار مؤثر، تمکین وزارت جهاد کشاورزی به رأی دیوان عدالت اداری درخصوص خریدکود اوره با قیمت ارائه شده در بورس می باشد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار
ادامه اخبار