کد خبر 433

در حالی روز گذشته حجم مبادلات با ورود رسمی بازار پتروشیمی به تعطیلات به صفر رسید که همچنان موضوع صادرات پتروشیمی ها، می تواند در سال جدید روند بازار را تغییر دهد.

به گفته معامله گران، گر چه در روزهای اخیر محموله های محدودی از مرز گذشته اند، اما با بازگشایی صادرات در سال جدید، احتمالا بازار پتروشیمی با روندی مثبت روبه رو خواهد شد.

به گزار خبرنگار پترو تحلیل، این در حالی است که در روزهای اخیر با توجه به کاهش تقاضا در بازار پتروشیمی و همچنین تردید سرمایه گذاران نسبت به آینده بازار ارز و سکه، برخلاف سال های گذشته حجم مبادلات به شدت کاهش یافت و از این رو بسیاری از معامله گران ترجیح دادند از بازار پتروشیمی عقب نشینی کنند.

با این حال روز گذشته با وجود آغاز تعطیلی رسمی بازار پتروشیمی و اتمام معاملات رینگ پتروشیمی، نگاه بیشتر سرمایه گذاران به مذاکرات ۲۸ اسفندماه دوخته شده است تا روند بازار در سال جدید را ارزیابی کنند. به گفته این گروه علاوه بر نتایج مذاکرات، بازگشایی صادرات می تواند در روند بازار پتروشیمی بیش از اخبار دیگر تاثیر گذار باشد. از این رو بیشتر معامله گران در این حوزه در انتظار انتشار اخباری در خصوص بازگشایی صادرات در سال جدید هستند.

ارسال نظر

نظرات کاربران

آخرین اخبار
ادامه اخبار