کد خبر : 43226

فرموسای تایوانی سهمیه ماه آگوست هند را با نرخ 880 دلار در هر تن فروخت؛

پتروتحلیل- تاجران در هند گزارش دادند یک تولیدکننده‌ی بزرگ داخلی قیمت‌های خود برای پی وی سی را از 1 آگوست 2000 روپیه (29 دلار) در هر تن کاهش داده است و این مسئله ممکن است به فروشندگان فشار آورد.

به گزارش «پتروتحلیل»، معمولاً این‌طور است که تقاضا طیِ موسم بارندگی در این کشور ضعیف است؛ یعنی از ماه ژوئن تا سپتامبر که فعالیت‌های صنعتی و ساخت‌وساز کاهش می‌یابد و به دلیل مواج بودن دریاها و به‌تبع خطرناک‌تر بودن ترابری از راه دریا، واردات محدود می‌شود. لذا، معاملات معمولاً افت دارد و روی قیمت‌ها فشار است.

تولیدکننده‌ی هندی دیگری که پیشتر قیمت‌های خود برای پی وی سیِ بازار داخلی را 1000 روپیه (15 دلار) در هر تن گران کرده بود اظهار داشت که ممکن است نیاز به اصلاح دوباره‌ی قیمت‌ها باشد چراکه تقاضای داخلی طیِ موسم بارندگی خیلی کم است.

قیمت‌های پی وی سی گرید k67 وارداتی این هفته در نرخ 870 تا 920 دلار در هر تن ثبات داشته‌اند. گزارش داده شد که یک تولیدکننده‌ی بزرگ تایوانی، که قیمت‌های ماه آگوست خود را 30 دلار کاهش داده به 880 دلار در هر تن (CIF هند) رسانده، تمام سهمیه‌ی تخصیصی خود در این ماه برای این کشور را تمام کرده است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار
ادامه اخبار