کد خبر : 42777

پتروتحلیل-ثبت نام هفتمین دوره نمایشگاه 5P اربیل عراق شروع شد و تا 28 اردیبهشت ادامه دارد.

به گزارش "پتروتحلیل"، نمایشگاه 

ERBIL 5P EXPO رویدادی برای نمایش به روزترین تکنولوژی و محصولات صنایع پلاستیک، پتروشیمی، چاپ، بسته بندی و کاغذ است که در تاریخ 16-13 شهریور 98 در مرکز نمایشگاهی اربیل عراق برگزار خواهد شد.

با توجه به مناسبات تجاری میان ایران و عراق و نیز افق 20 میلیارد دلاری تبادلات اقتصادی دو کشور، عراق یکی از بازارهای با پتانسیل منطقه برای تجار ایرانی علی الخصوص در صنعت پلاستیک، میان دستی و پائین دستی از جمله پلیمر و مستربچ می باشد و در حال حاضر ایران یکی از مهمترین طرف های تجاری و اقتصادی عراق به شمار می رود. لازم بذکر است در راستای برپایی Erbil 5P هماهنگی برگزاری ملاقات های تجاری و B2B با مشتریان مستقیم، مخاطبان هدفمند و تجار اصلی عراق در برنامه اصلی این رویداد از سمت برگزارکننده خواهد بود. با توجه به حضور قوی پاویون ترکیه در این نمایشگاه برای جذب بازار این کشور، حضور حداکثری پاویون ایران به صورت همه جانبه موجب ایجاد و حفظ مشتریان و نیز افزایش سهم بازار خواهد شد.

در صورتیکه تمایل به کسب اطلاعات بیشتر، دریافت کاتالوگ دوره گذشته و حضور در این نمایشگاه با شرکت بیوتی اسکای نمایندگی رسمی و انحصاری Erbil 5P برای پاویون ایران از طریق شماره تماس 02188190018 داخلی 113 و یا آدرس ایمیل iranpavilion@beautisky.com ارتباط حاصل نمائید. با کلیلک بر روی لینک زیر می توانید از رویدادهای حوزه پلاستیک با خبر شوید:  https://www.beautisky.com/exhibition-organizing/

ارسال نظر

آخرین اخبار
ادامه اخبار