کد خبر : 42682

پیش بینی افزایش قیمت پلیمرها در بازارهای آسیایی؛

بررسی نشریه آیسیس و پلاتس در هفته جاری نشان از افزایش قیمت اکثر محصولات پلیمری در بازارهای جهانی دارد و احتمالا رشد قیمت ها در هفته های آتی محسوس تر خواهد بود

پتروتحلیل- بررسی قیمت های جهانی پلیمرها در هفته جاری نشان می دهد که بازار آسیا روندی افزایشی در پیش گرفته است.

به گزارش «پتروتحلیل»، این در حالی است که پیش بینی بازار چین در آینده نیز نشان از افزایش قیمت ها دارد و با توجه به اینکه چین بزرگترین واردکننده پلیمر در جهان است، تاثیر قیمتی آن می تواند بر سایر بازارها بسیار زیاد باشد.

​در همین حال با شروع فصل بهار تقاضا بهبود یافته و تقاضا و قیمت ها در چین افزایشی خواهد بود.

از سوی دیگر بازار ترکیه هم با توجه به افزایش قیمت محصولات پلیمری در بازارهای دیگر و پشت سر گذاشتن انتخابات، روندی افزایشی در پیش گرفته است.

این در حالی است که بررسی نشریه آیسیس و پلاتس در هفته جاری نشان از افزایش قیمت اکثر محصولات پلیمری در بازارهای جهانی دارد و احتمالا رشد قیمت ها در هفته های آتی محسوس تر خواهد بود. 

همچنین گرید پایپ با شروع فصل گرما مجددا وارد فاز تقاضا شده و قیمت های جهانی آن در حال بهبود است، به نظر می رسد قیمت پایپ گرید به فاصله قیمتی قبلی خود با سایر گریدها برگردد.

لازم به توضیح است که قیمت پایپ تحت تاثیر کاهش تقاضا بخشی از ارزش خود نسبت به سایر گریدها را از دست داده بود که روند قیمتی نشان از بازگشت پایپ به جایگاه خود دارد.

ارسال نظر

آخرین اخبار
ادامه اخبار