کد خبر : 42445

پتروتحلیل-نمایشگاه ایندیا پلاست 2019 با حضور شرکتهای هلدینگ خلیج فارس، پلیمر خلیج فارس، کیمیا جاوید سپاهان و پارسا پلیمر شریف، امروز در دهلی افتتاح شد.

به گزارش "پتروتحلیل"، این نمایشگاه از امروز تا 4 مارچ 2019 برابر با 13 – 9 اسفند 97 در مرکز نمایشگاهی هند، گریدرنویدا، در دهلی برپا است. 

براساس این گزارش، ایندیا پلاست 2019 دارای 10 سالن اصلی می باشد که شرکت های مطرحی با گروه کالایی های متفاوتی از جمله مواد اولیه، محصولات نیمه نهایی و ماشین آلات تولید پلاستیک در این سالن ها جانمایی شده اند. 

شرکت های بزرگی چون بروج (Borouge)، اکسون مبیل (Exxon Mobil)، گیل (Gail)، Shubham Extrusion، Cabra و Winsor از مشارکت کنندگان این رویداد می باشند. 

مشارکت کنندگان این رویداد از سراسر هند، چین، تایوان، ژاپن، روسیه، ایتالیا، کره جنوبی، آلمان، ویتنام می باشند. آمار تعداد بازدیدکنندگان و میزان بازدید در آخرین روز نمایشگاه منتشر خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد با شرکت بیوتی اسکای نمایندگی رسمی و انحصاری ایندیا پلاست در ایران از طریق شماره تماس 02188190018 داخلی 113 تماس و یا با آدرس ایمیل iranpavilion@beautisky.com مکاتبه نمائید.

ارسال نظر

آخرین اخبار
ادامه اخبار