کد خبر : 42291

برنامه‌ی نستله برای حذف نی‌های پلاستیکی؛

بنا بر گزارش رسانه‌ها، شرکت Nestlé برای تولید پلی پروپیلن بازیافتی مخصوص غذا یا food-grade نیز با شرکت PureCycle Technologies وارد همکاری شده است

پتروتحلیل- شرکت Nestlé از برنامه‌های جدید خود برای تسریع اقدامات در راستای تحقق تعهد این شرکت به تولید بسته‌بندی‌های 100 درصد قابل بازیافت و قابل استفاده‌ی مجدد تا سال 2025 خبر داد.

به گزارش «پتروتحلیل»، شرکت Nestlé، در قالب بخشی از برنامه‌های فعلی خود به‌منظور کاهش مواد زاید پلاستیکی، به تدریج تمام نی‌های پلاستیکی را از محصولات خود حذف و از مواد جایگزین مثل کاغذ و همچنین طراحی‌های خلاقانه استفاده خواهد کرد و این کار را از ماه آینده شروع می‌کند.

شرکت Nestlé همچنین برای برخی محصولاتش به تولید بسته‌بندی‌های کاغذی خواهد پرداخت و تا سال 2025، میزان استفاده از پلی اتیلن ترفتالات را برای محصولات بازارهای بین‌المللی به 35 درصد و برای محصولات بازار آمریکا به 50 درصد خواهد رساند. میزان استفاده از پلی اتیلن ترفتالات بازیافتی در برندهای تولید آب‌های بطری این شرکت در اروپا نیز تا سال 2025 به 50 درصد افزایش خواهد یافت.

بنا بر گزارش رسانه‌ها، شرکت Nestlé برای تولید پلی پروپیلن بازیافتی مخصوص غذا یا food-grade نیز با شرکت PureCycle Technologies وارد همکاری شده است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار
ادامه اخبار