کد خبر : 42270

رکود بازار محصولات شیمیایی؛

در بازارهای آسیایی نیز در هفته جاری، قیمت متانول در چین به طور میانگین 268دلار در هر تن گزارش شد، بیشترین رقم متانول در چین و با رقم 282 دلار در هر تن سی اف آر اعلام شده است

پتروتحلیل- قیمت متانول پتروشیمی شیراز در هفته جاری و در بازار ایران 2 هزار و 800 تومان در هر کیلو گزارش شده که نسبت به هفته گذشته تغییری نداشته است.

به گزارش «پتروتحلیل»، همچنین قیمت زایلین مخلوط پتروشیمی بندرامام هم در بازار ایران حدودا 6 هزارو 300 تومان  در هر کیلو عنوان شد.

در همین حال قیمت حواله زایلین مخطوط 6 هزار تومان، و حواله متانول شیراز هم دو هزار و 500تومان در هر کیلو عنوان می شود.

مهندس کارگر مدیر عامل شرکت کانگورو در گفت و گو با خبر نگار «پتروتحلیل» نیز با تشریح بازار ترکیه برای پتروشیمی های ایرانی افزود : بازار ترکیه برای صادرات مجتمع های ایرانی همیشه جذاب است  و در حال حاضر پتروشیمی های ایرانی در حوزه محصولات مشابه پلیمری با کاهش قیمت تولیدات خود در حال رقابت با یکدیگر هستند.

همچنین در بازارهای آسیایی نیز در هفته جاری، قیمت متانول در چین به طور میانگین 268دلار در هر تن گزارش شد، بیشترین رقم متانول در چین و با رقم 282 دلار در هر تن سی اف آر اعلام شده است.

در کره نیز روند قیمت متانول  به طور میانگین 300دلار در هر تن سی اف آر گزارش شده است. در بازار تایوان متانول قیمت  290 دلار در هر تن سی اف آر قیمت گذاری شده است. در بازار هندوستان نیز متانول،  245دلار در هر تن سی اف آر نرخ گذاری شده است.

ارسال نظر

آخرین اخبار
ادامه اخبار