کد خبر : 42222

پتروتحلیل-بر اساس بیانیه‌ای که در بازار بورس عربستان سعودی منتشر شده است، شرکت Ulsan Polypropylene Limited، که سرمایه‌گذاری مشترک شرکت‌های SK Advanced و PolyMirae است، برای ساخت واحد تولیدی جدید پلی پروپیلن خود در شهر اولسان در جنوب کره‌ی جنوبی، یک قرارداد همکاری را با شرکت SK Engineering & Construction به امضا رسانده است.

به گزارش "پتروتحلیل"، این شرکت به عنوان بخشی از این قرارداد، فرایندهای مهندسی، تدارکات و پشتیبانی و کارهای ساخت‌وساز این واحد تولیدی 400 هزار تنی جدیدِ این سرمایه‌گذاری مشترک را تقبل کرده است.

قرار است فرایند ساخت‌وساز در سه‌ماهه‌ی نخست سال 2019 آغاز شود و انتظار می‌رود این پروژه‌ی 6/350 میلیون دلاری در نیمه‌ی اول سال 2021 تولید تجاری را آغاز کند.

شرکت SK Advanced سرمایه‌گذاری مشترک بین شرکت SK Gas Co. از کره‌ی جنوبی و شرکتAdvanced Petrochemical’s Advanced Global Investment Co یا AGIC از عربستان سعودی است.   این شرکت در حال حاضر یک واحد تولیدی 600 هزار تنی فعال در اولسان کره‌ی جنوبی دارد.

شرکت PolyMirae که سرمایه‌گذاری مشترک بین شرکت‌های LyondellBasell و شرکت کره‌ای Daelim است، چهار خط تولید پلی پروپیلن با ظرفیت تولید کل 700 هزار تن در سال در شهر یازو در کره‌ی جنوبی دارد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار
ادامه اخبار