کد خبر : 41715

مدیر روابط عمومی پتروشیمی شازند در گفت و گو با "پتروتحلیل"؛

در وضعیت تحریم های پیش آمده نمایشگاه ایران پلاست می تواند تعاملات خوبی میان تولید کننده و مصرف کننده برقرار نماید

پتروتحلیل-ایران پلاست یک نمایشگاه تخصصی صنعت پتروشیمی است که چندین سال است در حال برگزاری است.

مهندس رجبی، مدیر روابط عمومی پتروشیمی شازند در جریان نمایشگاه ایران پلاست با بیان این مسئله در گفت و گو با خبرنگار پتروتحلیل افزود: متاسفانه در این دوره نسبت به دوره قبل حضور شرکت های خارجی کمرنگ تر شده است  همچنین از نظر بازدید کنندگان داخلی نیز استقبال تا این لحظه کمتر شده است.

وی افزود: در وضعیت تحریم های  پیش آمده نمایشگاه ایران پلاست می تواند تعاملات خوبی میان تولید کننده و مصرف کننده برقرار نماید و از توانمندی های داخلی به خوبی مطلع شوند.

وی در رابطه با سوالی مبنی بر اعلام افزایش قیمت خوراک ها توسط مهندس زنگنه نیز افزود: یکی از مشکلات پتروشیمی هایی که از خوراک مایع استفاده می نمایند این است که قیمت خوراک و نحوه تامین آن با مشکلاتی مواجه است به خصوص پتروشیمی شازند که از دو‌پالایشگاه اصفهان و شازند تامین خوراک می کند و عدم تامین خوراک کافی این پتروشیمی را با مشکلاتی مواجه ساخته است، حال در این وضعیت بالا بردن نرخ خوراک ها می تواند مشکلات زیادی برای ما فراهم کند.

مهندس رجبی افزود : از بعد صادرات نیز به علت قیمت تمام شده بالایی که برای پتروشیمی ها نسبت به رقبای منطقه ای احتساب می شود دیگر قادر نخواهیم بود در این سطح نیز به رقابت بپردازیم.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار
ادامه اخبار