کد خبر : 41682

قیمت‌های کنونی تولیدکننده برای ای بی اس تزریقی در رقم 1860 دلار در هر تن، برای پلی استایرن معمولی تزریقی در رقم 1530 دلار در هر تن و برای پلی استایرن مقاوم تزریقی در رقم 1650 دلار در هر تن (همگی CIF اندونزی، نقدی) قرار می‌گیرند

پتروتحلیل-یکی از تاجران فعال در اندونزی گزارش داد که تولیدکننده کره‌ای در این هفته قیمت‌های ای بی اس خود را 60 دلار در هر تن کاهش داد، درحالی‌که قیمت‌های پلی استایرن معمولی و پلی استایرن مقاوم تزریقی خود را ثابت نگه داشت.

به گزارش «پتروتحلیل»، طبق گفته او، قیمت‌های کنونی تولیدکننده برای ای بی اس تزریقی در رقم 1860 دلار در هر تن، برای پلی استایرن معمولی تزریقی در رقم 1530 دلار در هر تن و برای پلی استایرن مقاوم تزریقی در رقم 1650 دلار در هر تن (همگی CIF اندونزی، نقدی) قرار می‌گیرند.

تاجر اشاره داشت: «مقداری پلی استایرن مقاوم  کره‌ای با 20 دلار کاهش در رقم 1630 دلار در هر تن (CIF، نقدی) فروختیم. قیمت‌های نقدی استایرن در آسیا اخیراً به روند کاهشی خود بازگشته‌اند، که احتمالاً عرضه‌کنندگان پلی استایرن و ای بی اس را مجبور کند تا در کوتاه‌مدت قیمت‌های خود را بیش‌ازپیش کاهش دهند.»

 

ارسال نظر

آخرین اخبار
ادامه اخبار