کد خبر : 41217

مدیرعامل شرکت بیوتی اسکای، نماینده رسمی و انحصاری نمایشگاه های صنعت پتروشیمی خبر داد:

مایشگاه های تجاری امارات همواره بهترین گزینه برای معرفی محصولات در سطح داخلی و بین المللی بوده است وعرب پلاست پر مخاطب ترین نمایشگاه حوزه پلاستیک و پتروشیمی در خاورمیانه و آسیای جنوب شرقی است

پتروتحلیل- چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک، پتروشیمی و بسته بندی 15 تا 18 دی ماه 1397 درمرکز تجارت جهانی دبی برگزار خواهد شد.

به گزارش «پتروتحلیل»، علیرضا الهی، مدیرعامل شرکت بیوتی اسکای، نماینده رسمی و انحصاری نمایشگاه های صنعت پتروشیمی با اعلام این خبر به «پتروتحلیل »، گفت: نمایشگاه های تجاری امارات همواره بهترین گزینه برای معرفی محصولات در سطح داخلی و بین المللی بوده است وعرب پلاست  پر مخاطب ترین نمایشگاه حوزه پلاستیک و پتروشیمی در خاورمیانه و آسیای جنوب شرقی است. 

وی در ادامه افزود: شرکت های بزرگی مانند بروج، سابیک، منتجات، التصنیع، آسترا پلیمرز، NATPET در نمایشگاه دوره قبل حضور داشتند و بیش از 19 هزار بازدید کننده از 23 کشورازعرب پلاست 2017 بازدید کردند.

به گفته مدیرعامل شرکت بیوتی اسکای؛ اهمیت ویژه ی عرب پلاست به دلیل میزان بسیار زیاد بازدیدکننده هدفمند ازکشورهای حوزه خلیج فارس، کشورهای آسیایی، آفریقایی، اروپایی، شبه قاره هند و دیگر کشورها است.

وی افزود: همچنین نکته قابل توجه حضور پاویون کشورهای اتریش، چین، آلمان، هند، ایران، ایتالیا، کره، عربستان صعودی، مراکش، قطر، سوئیس، تایوان، ترکیه، امارات، انگلیس و آمریکا در عرب پلاست 2017 است. امارات متحده عربی که هفت شیخ ‌نشین کوچک را در خود جای داده طی هشت ماه‌ اخیر با صادرات بیش از ۵ میلیارد دلار و واردات بیش از ۳ میلیارد دلار بیشترین مراوده تجاری را با ایران داشته است.

در همین حال شرکت بین المللی بیوتی اسکای به عنوان نماینده رسمی و انحصاری این رویداد بزرگ در ایران آخرین مهلت ثبت نام نمایشگاه عرب پلاست را 15 ژوئن برابر با 25 خرداد 1397 اعلام کرده است. به این ترتیب از متقاضیان برای حضور در نمایشگاه عرب پلاست 2019 تقاضا می شود با دبیرخانه نمایشگاه پلاست در ایران با شماره تلفن 88190018-021 تماس ویا از طریقiranpavilion@beautisky.com  مکاتبه و جهت کسب اطلاعات تکمیلی از وب سایت عرب پلاست www.arabplast.info بازدید کنند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار
ادامه اخبار