کد خبر : 41131

خرید 4 هزار و 500 تن از پی وی سی پالت پتروشیمی اروند توسط 11 نفر؛

پی وی سی پتروشیمی غدیر همچنان در صدر بیشترین رقابت ها رقم خورد، به طوری که معامله گران برای خرید این کالا 11 درصد رقابت کردند

در حالی امروز پی وی سی های پتروشیمی اروند با تناژهای بالا از سوی معامله گران بورس کالا خریداری شدند که به عقیده کارشناسان بازار دلیل آن عدم بارگیری محصولات در هفته های اخیر و روند افزایشی قیمت ها در بازارهای جهانی بوده است.

به گزارش «پتروتحلیل»، به این ترتیب امروزبیش از 4 هزارو 500 تن از گرید 65 پالت پتروشیمی اروند با حجم 6 هزارو 996 تن و قیمت پایه 3 هزار و 712 تومان توسط 11 نفر خریداری شد، بیشترین قیمت ثبت شده برای خرید این کالا 3 هزار و 918 تومان بود، این یعنی 5 درصد رقابت برای پی وی سی اروند.

600 تن از گرید جامبوی این مجتمع هم که با حجم یک هزارتن و قیمت پایه 3 هزار و 638 تومان عرضه شده بود، توسط 4 نفر خریداری شد. همچنین گرید 65 پتروشیمی آبادان هم که هفته گذشته با 2 درصد رقابت مورد معامله قرار گرفته بود، امروز با 3 درصد رقابت و گرید 57 پتروشیمی آبادان نیز 9 درصد رقابت شد.

اما پی وی سی پتروشیمی غدیر همچنان در صدر بیشترین رقابت ها رقم خورد، به طوری که معامله گران برای خرید این کالا 11 درصد رقابت کردند. با وجود عرضه های مناسب پتروشیمی غدیر، اما خریداران همچنان برای خرید این کالا رقابت های بالایی ثبت می کنند. برخی از معامله گران دلیل آن را کیفیت مناسب گرید 65 پتروشیمی غدیر نسبت به پی وی سی سازهای دیگر عنوان می کنند، این در حالی است که گفته می شود جامبوی غدیر بیشتر توسط مصرف کنندگان خریداری می شود و واسطه های کمتری به دلیل بالا بودن قیمت ها ترجیح می دهند برروی محصول غدیر وارد نشوند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار
ادامه اخبار