کد خبر : 40989

مهندس درفشی مدیرعامل پتروشیمی تبریز خبر داد؛

عملیاتی شدن پروژه های جدید پتروشیمی تبریز و سرمایه گذاری در طرح های جدید پلی اتیلن، پلی پروپیلن، ABS و PBR که با هدف افزایش ٢/٥ برابری تولید انجام شده، جانی دوباره به توسعه پتروشیمی تبریز در زمینه تولید محصولات پلیمری و اشتغال زایی در سال حمایت از کالای ایرانی داده است

پتروتحلیل-  در طرح های جدید پلی اتیلن، پلی پروپیلن، ABS و PBR پتروشیمی تبریر با هدف افزایش ٢/٥ برابری تولید سرمایه گذاری انجام شد.

به گزارش "پتروتحلیل"، به نقل از روابط عمومی پتروشیمی تبریز، عملیاتی شدن پروژه های جدید پتروشیمی تبریز و سرمایه گذاری در طرح های جدید پلی اتیلن، پلی پروپیلن، ABS و PBR که با هدف افزایش ٢/٥ برابری تولید انجام شده، جانی دوباره به توسعه پتروشیمی تبریز در زمینه تولید محصولات پلیمری و اشتغال زایی در سال حمایت از کالای ایرانی داده است.

در همین راستا کلنگ زنی خط اتیلن میاندوآب به تبریز توسط وزیر نفت و حمایت های مدیرعامل پتروشیمی تبریر در اجرای طرح لوله گذاری پروژه بزرگ اتیلن غرب به مجتمع تبریز کمتر از دو سال به افزایش ٢/٥ برابری تولید در این مجتمع کمک کند و در شرایط فعلی جان تازه ای به اقتصاد مجتمع داده است.

گفتنی است در همین رابطه دکتر پزشکیان، نایب رییس مجلس شورای اسلامی اعلام کرده است که با تمام امکانات در کنار مجتمع بزرگ پتروشیمی تبریز هستیم و از تمام پروژه های این شرکت حمایت می کنیم.

مهندس درفشی، مدیرعامل پتروشیمی تبریز نیز با اشاره به سال حمایت از کالای ایرانی گفت: در راستای اقتصادی نمودن فعالیت های مجتمع پتروشیمی تبریز از منظر بنگاه اقتصادی با شروع کارهای مهندسی ، پروژه های جدید واحدهای پلی اتیلن، پلی پروپیلن، ABS و PBR که در زمان مقرر بهره برداری خواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار
ادامه اخبار