کد خبر : 40983

پیش بینی ها از بازار پلیمر؛

قیمت اکثر محصولات در بازار چین صعودی بوده و تنها گرید پلی اتیلن سنگین اکستروژن و لوله در بازار این کشور 25 دلار کاهش را تجربه کرد

پتروتحلیل- قیمت محصولات پلیمری در بازارهای مختلف آسیایی روند متفاوتی را سپری کرد.

به گزارش "پتروتحلیل"، قیمت اکثر محصولات در بازار چین صعودی بوده و تنها گرید پلی اتیلن سنگین اکستروژن و لوله در بازار این کشور 25 دلار کاهش را تجربه کرد. 

همچنین در ترکیه نیز روند با ثباتی داشتیم و تنها پلی اتیلن سبک فیلم 20 دلار کاهش و  پلی پروپیلن های نساجی هم 25 دلار افزایش را تجربه کردند. 

قیمت اکثر گروه های کالایی در منطقه GCC هم روندی نزولی داشت و تنها PVC در این بازار با 30 دلار افزایش رو به رو بوده است، البته پی وی سی در بازار هندوستان 7 دلار کاهش نرخ را تجربه کرده است. در نتیجه و با توجه به اینکه نرخ دلار ثابت و برابر با 4200 تومان است انتظار می رود بیشتر گروه های کالایی نوسان نرخ قابل توجهی نداشته باشند. 

به نظر می رسد گروه های کالایی سنگین تزریقی، پلی پروپیلن ها و PVC ها پتانسیل افزایش نرخ اندک را داشته باشند و همچنین گروه های کالایی سبک فیلم و خطی، سنگین بادی و سنگین اکستروژن و لوله پتانسیل کاهش نرخ داشته باشند. انتظار می رود گروه پلی اتیلن سنگین فیلم با ثبات باشد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار
ادامه اخبار