کد خبر : 40848

شایعات برروی توقف خط ٠٠٣٥ بندرامام هم کاری کرد که این محصول پیش از اعلام قیمت های پایه، در مچینگ به امید افزایش قیمت ها خریداری شود، حال آنکه پس از اعلام قیمت های پایه این کالا ١٦ تومان در هر کیلو افت کرد

پتروتحلیل- بازار آزاد محصولات پلیمری ایران امروز متاثر از شایعاتی که بازاریان در خصوص افزایش قیمتها منتشر کرده بودند و با پیشنهادهای قیمتی بالا از سوی آنها باز شد.

به گزارش "پتروتحلیل"، اما در ادامه افت قیمت های پایه تعداد زیادی از محصولات سبب شد بازار با توقف و سپس نوسان قیمتی همراه شود، به طوری که بازار تا بعدازظهر هم به ثبات قیمتی نرسید.

شایعات برروی توقف خط ٠٠٣٥ بندرامام هم کاری کرد که این محصول پیش از اعلام قیمت های پایه، در مچینگ به امید افزایش قیمت ها خریداری شود، حال آنکه پس از اعلام قیمت های پایه این کالا ١٦ تومان در هر کیلو افت کرد.

این شایعات در دو روز اخیر به بازاریان کمک کرد تا محصولات ذخیره شده خود را پیش از سال جدید و در آستانه نزولی شدن بازار به فروش برسانند.

این در حالی است که اکثر معامله گران در روزهای اخیر به روند قیمت ها و پیش بینی ها بی توجه بوده و همچنان به دنبال موج شایعات حرکت کردند.

با این حال احتمالا معاملات محصولات پتروشیمی در هفته جاری هم به دلیل کمتر بودن قیمت ها در بازار نسبت به بورس، ضعیف دنبال شود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار
ادامه اخبار