کد خبر : 40787

تعطیلی خارج از برنامه واحدهای تولیدی در آمریکا و برنامه تعطیلی کارخانه‌های اروپایی برای بهار سبب شد؛

قیمت آکریلونیتریل بوتادین استایرن تزریقی اروپا برای ماه آتی و با همان شرایط سابق 1840 یورو در هر تن بود، که نشان‌دهنده‌ی افزایش 120یورویی در مقایسه با ماه ژانویه است

پتروتحلیل- معامله‌کنندگان در ترکیه از دریافت پیشنهادهای اولیه‌ی پلی استایرن و آکریلونیتریل بوتادین استایرن در ماه فوریه از سوی اروپا خبر داده اند.

به گزارش «پتروتحلیل»، قیمت‌های اخیر بازار نشان‌دهنده‌ی افزایش این نرخ تا 130 یورو به ازای هر تن در ماه جاری بوده اند. با توجه به افزایش قیمت های بوتادین و استایرن، این رشد قیمت کاملاً مطابق انتظارات بود.

همچنین طبق گزارشات آخرین قیمت های پیشنهادی یکی از تولید کنندگان اروپای غربی 1450یورو در هر تن (1800دلار به ازای هر تن با نرخ ارز فعلی) برای پلی استایرن معمولی و 1520 یورو در هر تن (1887 دلار به ازای هر تن) برای پلی استایرن مقاوم، (CIF ترکیه و معاف از مالیات) بوده است. کارگزار یکی از عرضه کنندگان از این موضوع خبر داد که در حال حاضر، باتوجه به عرضه‌ی کم پلی استایرن مقاوم در بازار، شاهد افزایش تقاضا برای این محصول هستیم.

قیمت آکریلونیتریل بوتادین استایرن تزریقی اروپا برای ماه آتی و با همان شرایط سابق 1840 یورو در هر تن بود، که نشان‌دهنده‌ی افزایش 120یورویی در مقایسه با ماه ژانویه است.

در همین حین، با توجه به تعطیلی خارج از برنامه واحدهای تولیدی در آمریکا و برنامه تعطیلی کارخانه‌های اروپایی برای بهار، قیمت استایرن در بازار نقدی منطقه به بالاترین میزان خود در سال جاری رسید.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار
ادامه اخبار