کد خبر 38871

پتروتحلیل- سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی نفت و انرژی با رویکرد "سرمایه‌گذاری" از امروز ۲۰ دی ماه در کیش آغاز به کار می کند.

به گزارش «پتروتحلیل»، این نمایشگاه امروز ساعت ۱۷ در نمایشگاه بین المللی کیش فعالیت خود را آغاز می کند.

همچنین نمایندگانی از اتریش، سوئیس، ایتالیا، فرانسه، آلمان، چین، آمریکا، اسپانیا، روسیه، آفریقای جنوبی، هلند، اسکاتلند و ... در ماه‌های پایانی سال برای حضور در رویداد سرمایه‌گذاری وزارت نفت به کیش سفر می‌کنند تا آخرین فرصت‌های توافق برای سرمایه‌گذاری نفتی در دولت یازدهم را به طور جدی محک بزنند.

در این نمایشگاه، آخرین فرصت‌ها و ظرفیتهای سرمایه گذاری، سرمایه پذیری، دستاوردهای سازندگان و تولیدکنندگان نفت، گاز، پتروشیمی، آب، برق و انرژی های نو عرضه می شود و پیش بینی‎ها از استقبال زیاد شرکت‌های خارجی از این نمایشگاه حکایت دارد.

نمایشگاه امسال با حمایت وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران، شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی گاز ایران، شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران، شرکت ملی پخش و پالایش فرآورده های نفتی ایران، شرکت پشتیبانی ساخت و تهیه کالای نفت تهران، انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران، سندیکای صنعت برق ایران و شرکت طراحی و مهندسی و تامین قطعات و مواد شیمیایی صنایع پتروشیمی (اسپک) در مساحتی به وسعت ١٨ هزار متر مربع برگزار می‌شود.

برگزاری همایش بین المللی نفت و انرژی کیش در روز دوم نمایشگاه و نشست تخصصی معرفی فرصت ها و ظرفیت های سرمایه گذاری صنعت پتروشیمی و همچنین اجلاس مدیران عامل شرکت های پتروشیمی از دیگر برنامه‌های این رویداد است.

ارسال نظر

نظرات کاربران

آخرین اخبار
ادامه اخبار