کد خبر 38858

پتروتحلیل- سیزدهمین نمایشگاه بین المللی پلاستیک ،پتروشیمی ،بسته بندی و محصولات پلاستیکی عرب پلاست امروز آغاز به کار کرد.

به گزارش «پتروتحلیل»، نمایشگاه عرب پلاست دبی ، امارات متحده عربی با گرایش پلاستیک و محصولات پلاستیکی امروز ۸ ژانویه ۲۰۱۷ مقارن با ۱۹ دی ماه ۱۳۹۵در مرکز نمایشگاهی DWTC شهر دبی، امارات متحده عربی آغاز به کار کرد.

عرب پلاست امسال با حضور بیش از ۸۰۰ شرکت از ۳۷ کشور آغاز به کار کرده است، همچنین این نمایشگاه معتبر که به طور دو سالانه برگزار می شود در میان نمایشگاه های مرتبط با صنعت پتروشیمی از جایگاه ویژه ای برخوردار است و یک فرصت ایده آل برای همه شرکت کنندگان برای دست یابی به جدیدترین پیشرفتهای حوزه صنعت پتروشیمی همگام با روند بازار جهانی ارائه می دهد.

شرکت بیوتی اسکای به عنوان نماینده رسمی و انحصاری این نمایشگاه در ایران با افتخار اعلام می کند شرکت های بزرگ و مطرح پتروشیمی ایران از جمله شرکت پتروشیمی خلیج فارس ،شرکت پتروشیمی شازند، شرکت بازرگانی پتروشیمی ،شرکت پتروشیمی امیر کبیر ، شرکت پتروشیمی تبریز، پتروشیمی جم، پتروشیمی غدیر، پتروشیمی فارابی و شرکت حمل و نقل ترنگ دریا در این نمایشگاه بزرگ حضور دارند.

ارسال نظر

نظرات کاربران

آخرین اخبار
ادامه اخبار