کد خبر 37810

پتروتحلیل- طبق پیش بینی ها قیمت پایه پی وی سی نسبت به دو هفته روندی افزایش داشت.

به گزارش «پتروتحلیل»، قیمت پی وی سی ها ۰٫۶ درصد نسبت به دو هفته قبل در تاریخ ۱۱ مهر گران تر شدند، گرید ۵۷ و ۶۰ نسبت به دو هفته قبل ۲۰ تومان و گرید ۶۵ و ۷۰ نیز به ترتیب ۱۹ و ۲۰ تومان نسبت به دو هفته قبل گران شد.

بیشترین افزایش قیمت متعلق به پلی اتیلن های ترفتالات گرید بطری با ۳٫۷ درصد رشد نسبت به دو هفته قبل بوده است، گرید ۷۸۱ حدودا ۱۰۹ و گرید ۸۲۱ نیز ۱۱۵ تومان رشد کرده است.

در رده دوم هم اکریلوبوتادین استایرن (ABS) با ۲٫۷ درصد رشد نسبت به دو هفته قبل قرار دارد، این کالا از ۵ هزار و ۲۰۲ تومان به ۵ هزار و ۳۴۵ تومان رسیده است.

در رده سوم هم پلی اتیلن سبک فیلم با ۰٫۹ درصد رشد نسبت به دو هفته قبل قرار دارد، این کالا از رقم ۳ هزارو ۹۵۷ به ۳ هزارو ۹۹۳ تومان رسیده است.

همچنین پلی اتیلن سنگین تزریقی و پلی اتیلن سنگین دورانی نیز در رده های بعدی با ۰٫۷ درصد رشد نسبت به دو هفته قبل قرار دارند، این کالاها به ترتیب ۲۵ و ۲۶ تومان گران شدند.

پلی اتیلن های ترفتالات گرید نساجی و پلی اتیلن ترفتالات SB هم ۰٫۴ درصد نسبت به دو هفته قبل رشد داشتند، پلی پروپیلن های نساجی و شیمیایی هم ۰٫۱ درصد گران شدند.

در همین حال برخی از کالاهای محدود نسبت به دو هفته قبل ارزان شدند، بیشترین افت قیمت متعلق به پلی استایرن معمولی با ۳٫۸ درصد و پلی استایرن مقاوم با ۲٫۸ درصد است. پلی استایرن معمولی از ۴ هزار و ۱۲۱ تومان به ۳ هزار و۹۶۱ تومان و پلی استایرن مقاوم نیز از ۴ هزار و ۲۴۴ به ۴ هزار و ۱۲۴ تومان رسیده است.

پلی استایرن سنگین بادی نیز نسبت به دو هفته قبل روندی کاهشی داشته به طوری که ۱٫۶ درصد افت کرده است، این کالا ۶۰ تومان نسبت به دو هفته قبل ارزان شده است.

پلی اتیلن های سنگین اکستروژن، پلی اتیلن های سبک خطی و سنگین فیلم نیز روندی کاهشی داشتند.

ارسال نظر

نظرات کاربران

آخرین اخبار
ادامه اخبار