کد خبر 36355

پتروتحلیل- دوازدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی هندوستان پتروتک ۲۰۱۶ در آذر ماه برگزار می شود.

به گزارش "پتروتحلیل"، نمایشگاه پتروتک هندوستان، با گرایش به بخش های بالادستی، میان دستی و پایین دستی صنعت نفت و گاز و تمامی بخش های مرتبط مانند پتروشیمی، مهندسی و انرژی در تاریخ ۴ تا ۷ دسامبر ۲۰۱۶ مقارن با ۱۴ تا ۱۷ آذر ماه ۱۳۹۵در مرکز نمایشگاهی Pragati Maidan شهر دهلی نو، برگزار می شود.

این نمایشگاه یک پلت فرم دوسالانه با سابقه ی بیش از دو دهه در زمینه ی صادرات ملی و بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی، در جهت ایجاد روابط تجاری و کسب و کار در سطح جهانی می باشد. PETROTECH به بزرگترین دامنه ی انرژی در منطقه برای راهبران، تجاران و غرفه داران صنعتی در سراسر دنیا تبدیل شده است و نقش بسیار تسهیل کننده و موثری داشته است. همچنین در راستای این نمایشگاه کنفرانس نفت، گاز و پتروشیمی با رویکرد از آخرین تکنولوژیی و دستاوردهای نوین، با حضور وزیر نفت هند (Mr. Dharmendra Pradhan) نیز برگزار می گردد.

شرکت بیوتی اسکای به عنوان نماینده رسمی و انحصاری کشور ایران در نمایشگاه PETROTECH 2016 با در اختیار گرفتن یکی از بهترین موقعیت های مکانی، جهت پاویون جمهوری اسلامی ایران، امکان حضور پررنگ شرکت های ایرانی را در این نمایشگاه فراهم کرده است. بدین وسیله از تمام شرکت های علاقه مند به حضور در این نمایشگاه دعوت می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت beautisky.com مراجعه کنند.

ارسال نظر

نظرات کاربران

آخرین اخبار
ادامه اخبار