کد خبر 36169

پتروتحلیل- سیزدهمین نمایشگاه بین المللی پلاستیک ،پتروشیمی ،بسته بندی و محصولات پلاستیکی عرب پلاست ۲۰۱۷ در دی ماه برگزار می شود.

به گزارش «پتروتحلیل»، نمایشگاه عرب پلاست دبی ، امارات متحده عربی با گرایش پلاستیک و محصولات پلاستیکی در تاریخ ۸ تا ۱۰ ژانویه ۲۰۱۷ مقارن با ۱۹ تا ۲۱ دی ماه ۱۳۹۵در مرکز نمایشگاهی DWTC شهر دبی، امارات متحده عربی برگزار می شود.

این نمایشگاه معتبر که به طور دو سالانه برگزار می شود در میان نمایشگاه های مرتبط با صنعت پتروشیمی از جایگاه ویژه ای برخوردار است و یک فرصت ایده آل برای همه شرکت کنندگان برای دست یابی به جدیدترین پیشرفتهای حوزه صنعت پتروشیمی همگام با روند بازار جهانی ارائه می دهد.

شرکت بیوتی اسکای به عنوان نماینده رسمی و انحصاری این نمایشگاه در ایران با افتخار اعلام می کند شرکت های بزرگ ومطرح پتروشیمی ایران از جمله شرکت پتروشیمی شازند ،شرکت پتروشیمی خلیج فارس ،شرکت بازرگانی پتروشیمی ،شرکت پتروشیمی امیر کبیر ، شرکت پتروشیمی تبریز و ... در این نمایشگاه بزرگ شرکت خواهند داشت و بدین وسیله از تمام شرکت های علاقه مند به حضور در این نمایشگاه دعوت می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس http://beautisky.com مراجعه کنند.

ارسال نظر

نظرات کاربران

آخرین اخبار
ادامه اخبار