کد خبر 36093

پتروتحلیل- به گفته بسیاری از تاجران و تولیدکنندگان در سرتاسر آسیا علیرغم فرارسیدن فصل باران های موسمی تقاضا برای پی وی سی از بازار هند در چند هفته گذشته بهتر از آنچه انتظار می رفت بوده است.

به گزارش «پتروتحلیل»، دو تولیدکننده پی وی سی از ژاپن عرضه محدود این محصول را به سبب تعطیلی کارخانه ها برای فعالیت های حفظ و نگهداری گزارش کرده اند. منابع ما در این شرکت اظهار نظر مشابهی کرده و گفته اند: «علیرغم اینکه فصل باران های موسمی هنوز در جریان است، تمایل به خرید از ژاپن هنوز وضعیت مناسبی دارد.»

تولیدکنندگان چینی که قیمت های پی وی سی صادراتی خود را در دو هفته گذشته افزایش داده اند نیز وضعیت خود تقاضا از هند را گزارش کرده اند. یک تولیدکننده چینی گفته است: «اگرچه ما تماس های زیادی برای اطلاع از قیمت و نحوه تحویل محصولات از هند دریافت کرده ایم، به سبب شرایط پرداخت طولانی مدت و عوارض بالای ضد دامپینگ برای پی وی سی استیلنی تمایل زیادی به پیشنهاد محصولاتمان بسیار زود به فروش رسانده اند.» در حال حاضر یک تولیدکننده تایوانی قیمت های پی وی سی صادراتی خود به هند را برای ارسال در ماه جولای با افزایش ۲۰ دلاری به ۸۷۰ دلار در هر تن (CIF) رسانده است.

در حال حاضر معامله کنندگان پیش بینی می کنند این شرکت بزرگ تایوانی قیمت های خود برای ماه آگوست را بیش از این افزایش دهند. پیش بینی می شود محدوده افزایش قیمت ها بین ۱۰ تا ۳۰ دلار در هر تن قرار داشته باشد. عرضه محدود از طرف ژاپن، کره جنوبی، چین و ایالات متحده بعلاوۀ میزان رضایت بخش تقاضا در هند بطور گسترده ای بعنوان دلایل پیش بینی ها برای افزایش قیمت ها تلقی می شوند.

ارسال نظر

نظرات کاربران

آخرین اخبار
ادامه اخبار