کد خبر 35930

پتروتحلیل- شماره ۱۷ فصلنامه داخلی شرکت پلیمر آریاساسول با استفاده از «فناوری واقعیت افزوده» و با محوریت «مسئولیت اجتماعی و محیط زیست» منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی آریاساسول، محور گزارش ها در این شماره از فصلنامه شرکت پلیمر آریاساسول عملکرد مسئولیت اجتماعی و محیط زیست است؛ این شرکت به منظور جذابیت محتوا و ترغیب مخاطب به مطالعه و همچنین اثر‌گذاری بیشتر روی مخاطب، از فناوری واقعیت افزوده بهره جسته است.

در این شماره از فصلنامه، به کمک فناوری واقعیت افزوده، چهار رویداد پخش شده از صدا و سیما در حوزه مسئولیت اجتماعی، قابل مشاهده و دسترسی است.

گزارش اجمالی مصوری از کمکهای خیریه و پروژه‌های محیط زیستی انجام شده از سوی شرکت پلیمر آریاساسول به عنوان حامی در حوزه مسئولیت اجتماعی و محیط زیست ارائه شده است و افزون بر آن در این شماره سعی شده است، مشارکت و فعالیتهای فرهنگی کارکنان و خانواده‌ها در حوزه مسئولیت‌پذیری اجتماعی و محیط‌ زیست، ترویج و تصویر سازی شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت پلیمر آریاساسول، استفاده از فناوری واقعیت افزوده (Augmented Reality) در فصلنامه داخلی پتروشیمی آریا ساسول به عنوان ابتکاری خلاقانه و ممتاز برای نخستین بار است که در سطح صنعت نفت انجام می شود.

فناوری واقعیت افزوده یک نمای فیزیکی زنده مجازی است که عناصری را پیرامون دنیای واقعی افراد اضافه می‌کند. مخاطبان با دریافت برنامه نرم افزاری و نصب آن در گوشی های هوشمند و تبلت می‌توانند با قراردادن آنها مقابل صفحه های مشخص شده، تصاویر جان گرفته را به صورت فیلم و یا صدا روی صفحات فصلنامه مشاهده کنند؛ همچنین مهمترین گزارش و تیترها در صفحه پایانی به زبان انگلیسی ترجمه شده است.

ارسال نظر

نظرات کاربران

آخرین اخبار
ادامه اخبار