کد خبر 35601

پتروتحلیل- مهندس نژاد سلیم مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس پتروشیمی های ماهشهر بازدید کرد.

به گزارش «پتروتحلیل»، وی ضمن بازدید از پتروشیمی اروند گفت: کار باید بر پایه علم برنامه ریزی شود و عملکرد بدون تفکر گره ایی از مشکلات باز نمی کند.

وی افزود: اگر تجربه و علم با هم ادغام شوند در اجرای کارها موفق خواهیم بود در حال حاضر بخش عمده ای از مشکلات تولید، عدم توجه به استانداردهاست و تیم های فنی پتروشیمی اروند باید خیلی فعال و پرتلاش باشند.

مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس در بازدید از پتروشیمی شهید تندگویان گفت:از مشاوران متبحر برای بهبود تولید استفاده کنید و تیم های قوی و اقتصادی و فنی تشکیل دهید و به رفع مشکلات بپردازید وی افزود از مدیران شهیدتندگویان انتظار دارم بر اساس برنامه ریزی موثر عمل کنند و از تفکر سنتی در مدیریت مجتمع های تولیدی عبور کرده و با بهره گیری از روشهای علمی کار کنیم

نژاد سلیم ضمن تشکر از زحمات کارکنان پتروشیمی بوعلی سینا در جریان عملکرد این شرکت طی سه ماه ابتدای سال ۹۵ قرارگرفت و به شاخص های تدوین شده در بخش های مختلف تاکید داشت .

وی در جمع کارکنان شرکت پتروشیمی بوعلی گفت ضمن سود آوری باید با رقبا رقابت کرده و کمیته اقتصادی فنی و مالی تشکیل دهید و به آنها تاکید کرد: باید به این موضوع که چطور می توانید بهروری را بالا، هزینه را کاهش و سود را بیشتر کنید بپردازید نژاد سلیم ادامه داد هلدینگ خلیج فارس آرمان های بزرگی دارد و پتروشیمی بوعلی سینا می تواند در تحقق این آرمانها کمک کند.

نژاد سلیم از سال بدون حادثه در پتروشیمی بوعلی تقدیر کرد و آن را یک افتخار برای این مجتمع دانست و گفت به کار گیری خرد جمعی و کارگروهی خیلی مهم است.

مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس با حضور در جمع مدیران پتروشیمی بندرامام درجریان روند کارهای این مجتمع قرار گرفت و تاکید کرد: مسائل و مشکلات موجود با تشکیل کمیته تخصصی پیگیری و رفع شود.

نژاد سلیم با حضور در جمع مدیران پتروشیمی فجر در جریان میزان پیشرفت طرحهای در دست اجرای این شرکت قرار گرفت و گفت خوشحالیم در مجموعه هلدینگ خلیج فارس شرکت موفقی مانند پتروشیمی فجر داریم.
ارسال نظر

نظرات کاربران

آخرین اخبار
ادامه اخبار