کد خبر : 34806

پتروتحلیل- مدیرعامل پتروشیمی ونیران آپادانا بیان داشت: حضور چشمگیر شرکت های خارجی در غرفه های شرکت های داخلی برای انجام مذاکرات و همکاری ها، نشان دهنده علاقه آن ها برای ورود به صنعت نفت کشور است.

تورج ارونقی در حاشیه بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی بیان داشت: در طی زمان برگزاری نمایشگاه تقریبا بازدیدی از تمام سالن ها داشته ام اما حضور شرکت های خارجی در سالن۸-۷ قابل مقایسه با سایر سالن ها نیست و علت آن هم تمرکز شرکت های مطرح حوزه نفتی در این سالن بوده است.

وی اظهار داشت:اجرای پروژه های پتروشیمی و اصولا صنایع بالادستی به سرمایه های کلانی نیاز دارد و امیدورایم نمایشگاه پیش رو بتواند زمینه ساز جذب سرمایه های خارجی برای صنعت نفت کشور باشد.

مدیر عامل پتروشیمی ونیران آپادانا افزود: این سرمایه گذاری عموما از طریق شرکت ها و موسسات خارجی مطرح و به نام باید صورت گیرد که امیدواریم نمایشگاه بیست و یکم شروع ورود آن ها به صنعت نفت باشد.

وی عنوان کرد: قطعا باز شدن دروازه های ورود سرمایه های خارجی به کشور می تواند رونق جدیدی به مجموعه های صنعت نفت به خصوص صنعت پتروشیمی کشور محسوب شود.

ارسال نظر

آخرین اخبار
ادامه اخبار