کد خبر 34228

پتروتحلیل- شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس به منظور معرفی دستاوردها، تولیدات و برنامه های آتی این شرکت در دهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست حضور گسترده ای خواهد داشت.

برگزاری دهمین نمایشگاه ایران پلاست با استقبال قابل توجه و مشارکت شرکت‌های بزرگ بین‌المللی و خارجی جهان روبرو شده است نمایشگاه امسال در شرایط جدید اقتصادی و سیاسی به وجود آمده برای کشورمان می تواند فصل جدیدی از مسیر توسعه هلدینگ خلیج فارس در دوران پساتحریم که در کشورمان پدید آمده است را رقم زند و باید از این فرصت به بهترین شکل بهره مند شد.

شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس طی سه سال گذشته توسعه گسترده ای در حوزه صنعت پتروشیمی ایجاد کرده و توانسته حرکت دوباره در جهت اجرای تعدادی از طرح های پتروشیمی آغاز نماید این شرکت در حال حاضر ۴۲٪ از کل تولیدات پتروشیمی کشور را در اختیار دارد حضور گسترده در بازار بورس و سهام کشور و عرضه بخشی از سهام شرکتهای تحت مدیریت این هلدینگ از اقداماتی بوده که به بورس کشور جانی دوباره داده است

دهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست ۲۵ تا ۲۹ فروردین ماه ۱۳۹۵ (۱۳ تا ۱۷آوریل ۲۰۱۶ میلادی) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

هلدینگ خلیج فارس در آخرین ارزیابی شرکتهای برتر ایرانی (IMI ۱۰۰) در میان ۵۰۰ شرکت برتر توانست رتبه نخست در بخشهای مختلف از جمله بالاترین رتبه خود در خصوص ارزش افزوده را کسب کند.

تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی به عنوان یک راهبرد مهم و با هدف جلوگیری از خام فروشی برای رونق تولید و صادرات محصولات نهایی بوده و برگزاری دهمین نمایشگاه ایران پلاست می تواند در این راه نقش افرین باشد.

نمایشگاه ایران پلاست که با حضور ۲۵ کشور از قاره های اروپا، آسیا ،آفریقا و اقیانوسیه همراه می باشد به عنوان مهمترین رویداد بین المللی کشور در زمینه محصولات پلیمری موجبات گردهمایی سازمان ها، تشکل ها، انجمن ها، واحدهای تولیدی، صنعتی، بازرگانی وتحقیقاتی را از سراسر دنیا فراهم می آورد. حضور شرکت ها و اتحادیه های معتبر و مهم بین المللی دراین نمایشگاه فرصت مغتنمی برای آشنایی وتعامل صنعتگران و تولید کنندگان کشورمان با آخرین تکنولوژی و دستاوردهای روز دنیاست.

شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس به منظور معرفی دستاوردها ، تولیدات و برنامه های آتی این شرکت در دهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست حضور گسترده ای خواهد داشت.

نمایشگاه بین المللی ایران پلاست از سال ۱۳۸۱ و با سازماندهی شرکت ملی صنایع پتروشیمی آغاز به کار کرد و طی سالیان بعد نیز تا سال ۱۳۸۵ به صورت سالیانه برگزار شد. از دوره ششم به بعد به منظور ارتقاء کیفی نمایشگاه و پرهیز از همزمانی با سایر نمایشگاه های مهم بین المللی مشابه، برپایی آن به صورت دوسالانه در دستور کار شرکت ملی صنایع پتروشیمی قرار گرفت.

ارسال نظر

نظرات کاربران

آخرین اخبار
ادامه اخبار