کد خبر 33993

پتروتحلیل- قیمت پلی اتیلن در جنوب شرق آسیا و چین در تاریخ ۱۸ مارس با افزایش روبه رو شد.

به گزارش «پتروتحلیل»، در این تاریخ قیمت پلی اتیلن سبک فیلم در چین در محدوده ۱۱۱۰ تا ۱۱۸۰ دلار در هر تن سی اف آر گزارش شده که نسبت به هفته قبل ۱۰ دلار رشد داشته است.

همچنین در این روز قیمت پلی اتیلن سبک فیلم همه منظوره در جنوب شرق آسیا ۱۱۴۰ تا ۱۲۳۰ دلار در هر تن سی اف آر و با گمرکی هم ۱۱۴۰ تا ۱۱۶۰ دلار و بدون گمرک هم ۱۲۲۰ تا ۱۲۳۰ دلار در هر تن سی اف آر گزارش شده که این کالا همه منظوره و با گمرکی ۳۰ دلار و بدون گمرکی ۷۰ دلار نسبت به هفته قبل گران شده است.

همچنین در این تاریخ قیمت پلی اتیلن سبک خطی در چین ۱۰۸۰ تا ۱۱۴۰ دلار در هر تن سی اف آر گزارش شده که ۱۰ دلار نسبت به هفته قبل افت داشته است. در جنوب شرق آسیا پلی اتیلن سبک خطی همه منظوره ۱۱۴۰ تا ۱۲۳۰ دلار در هر تن سی اف آر گزارش شده که نسبت به هفته قبل ۲۰ دلار گران شده است. پلی اتیلن سبک خطی با گمرکی هم در جنوب شرق آسیا ۱۱۴۰ تا ۱۱۶۰ و بدون گمرک نیز ۱۲۲۰ تا ۱۲۳۰ دلار در هر تن سی اف آر اعلام شده که به ترتیب ۲۰ و ۷۰ دلار نسبت به هفته قبل رشد داشته است.

در همین حال قیمت پلی اتیلن سنگین فیلم نیز در چین در محدوده ۱۰۶۰ تا ۱۱۳۵ دلار در هر تن سی اف آر اعلام شد که نسبت به هفته قبل ۱۰ دلار افت کرده است.

در جنوب شرق آسیا، قیمت پلی اتیلن سنگین همه منظوره ۱۱۴۰ تا ۱۱۹۰ دلار در هر تن اعلام شده که ۵۰ دلار گران شده است. پلی اتیلن سنگین فیلم با گمرکی نیز در جنوب شرق آسیا با ۵۰ دلار افزایش به ۱۱۴۰ تا ۱۱۵۰ دلار در هر تن سی اف آر رسید. همچنین قیمت پلی اتیلن سنگین فیلم بدون گمرکی نیز در جنوب شرق آسیا ۱۱۸۰ تا ۱۱۹۰ دلار در هر تن سی اف آر گزارش شده که به ترتیب ۵۰ و ۴۰ دلار رشد کرده است.

قیمت پلی اتیلن سنگین تزریقی نیز در چین در محدوده ۱۰۰۰ تا ۱۰۲۰ دلار در هر تن سی اف آر گزارش شده که نسبت به هفته قبل ۳۰ دلار رشد کرده است، قیمت این کالا به صورت همه منظوره در جنوب شرق آسیا ۱۱۴۰ تا ۱۱۹۰ دلار در هر تن سی اف آر و با گمرکی ۱۱۴۰ تا ۱۱۵۰ دلار درهر تن سی اف آر و بدون گمرکی ۱۱۸۰ تا ۱۱۹۰ دلار در هر تن سی اف آر اعلام شده که به ترتیب ۵۰ و ۴۰ دلار رشد کرده است.

در همین حال قیمت پلی اتیلن سنگین بادی هم در چین ۱۰۴۰ تا ۱۱۰۰ دلار در هر تن سی اف آر گزارش شده که نسبت به هفته قبل ۱۰ دلار رشد کرده است. قیمت این کالا به صورت همه منظوره ۱۰۴۰ تا ۱۲۰۰ و بدون گمرکی ۱۱۸۰ تا ۱۲۰۰ و با گمرکی ۱۱۴۰ تا ۱۱۵۰ دلار در هر تن سی اف آر اعلام شده که ۵۰ و ۴۰ دلار رشد داشته است.

pe-18march

ارسال نظر

نظرات کاربران

آخرین اخبار
ادامه اخبار