کد خبر 33359

پتروتحلیل- قیمت پلی استایرن های معمولی و مقاوم نسبت به دو هفته گذشته بیشترین کاهش و پلی اتیلن های ترفتالات سوپربرایت و نساجی کمترین کاهش را به ثبت رساندند.

به گزارش «پتروتحلیل»، بیشترین افت قیمت نسبت به دو هفته قبل مربوط به پلی استایرن های معمولی و مقاوم با ۹٫۴ و ۹٫۳ درصد کاهش بوده است.

همچنین در رده دوم و سوم افت قیمت پلی اتیلن های سنگین فیلم و بادی قرار دارند، این کالاها نسبت به دو هفته گذشته ۴٫۵ و ۴٫۲ درصد افت قیمت داشتند.

پلی اتیلن های سنگین اکستروژن ، تزریقی و دورانی نیز نسبت به دو هفته قبل با افت روبه رو شدند، به طوری که پلی اتیلن های سنگین اکستروژن گرید P100 از رقم ۳ هزار و ۸۳۴ به ۳ هزار و ۶۷۸ تومان رسید. گرید P80 نیز از رقم ۳ هزار و ۶۸۸ به ۳ هزار و ۵۴۳ تومان برای عرضه در نیمه اول اسفندماه رسید.

پلی پروپیلن های نساجی و شیمایی نیز نسبت به دو هفته گذشته روندی نزولی داشتند، به طوری که نساجی ها ب۳٫۸ و شیمیایی ها ۳٫۷ درصد افت قیمت داشتند. پی وی سی ها نیز ۳٫۷ درصد نسبت به دو هفته قبل کاهش قیمت داشتند.

در همین حال پلی اتیلن های سبک خطی و فیلم هم با ۳٫۷ و ۳٫۳ درصد افت مواجه شدند. کمترین افت قیمت در نیمه اول اسفندماه متعلق به پلی اتیلن های ترفتالات سوپر برایت، نساجی و بطری و پلی استایرن های انبساطی بوده است.

به این ترتیب پلی اتیلن های ترفتالات سوپربرایت و نساجی ۲۳ تومان، پلی اتیلن های ترفتالات بطری ۴۹ تومان و پلی استایرن های انبساطی ۵۳ تومان نسبت به دو هفته گذشته کاهش قیمت داشتند.

دلار هم نسبت به دو هفته قبل با توجه به کاهش در بازار آزاد به رقم ۳ هزار و ۴۸۷ تومان رسید.

polymer-2esfand

ارسال نظر

نظرات کاربران

آخرین اخبار
ادامه اخبار